CITRUS TWIST - radost, odpočinek a relaxace

Kód: 1134
7 hodnocení
1 029 Kč 850 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doTerra Citrus Twist je povznášející směs s překrásnou kombinací esenciálních olejů Planý pomeranč, Citronová tráva, Zázvor a Litsea a obsahuje také zázvorový extrakt. 

Citrusové oleje jsou pro většinu lidí přínosem optimistické nálady, harmonie a zklidňujících účinku. Věřím, že i doTerra Citrus Twist si vás neodolatelně získá.

Můžete použít při:

  • navození radostné atmosféry
  • relaxace a odpočinku
  • příjemném snění 
  • jako svěží příjemný parfém

 • Krásná kombinace esenciálních olejů Planý pomeranč, Citronová tráva, Zázvor a Litsea vás dostane opět na nohy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Citrus Twist si zamilujete! Tato povznášející směs je překrásnou kombinací esenciálních olejů Planý pomeranč, Citronová tráva, Zázvor a Litsea a obsahuje také zázvorový extrakt.

Esenciální olej Planý pomeranč obohacuje Citrus Twist o zklidňující a relaxační účinek.

Esenciální olej Zázvor oceňujeme pro jeho léčivé účinky v oblasti nachlazení. Stimuluje organizmus.

Esenciální oleje Planý pomeranč a Zázvor mohou také při nanesení na pokožku podporovat pozitivní náladu a zdraví.

Můžete použít při:

  • navození radostné atmosféry 
  • relaxace a odpočinku
  • příjemném snění a pevné zdraví
  • jako svěží příjemný parfém

 • Krásná kombinace esenciálních olejů Planý pomeranč, Citronová tráva, Zázvor a Litsea vás dostane opět na nohy.

Aromatický popis: Citrusový

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Olej ze slupek Citrus aurantium dulcis (pomeranč), olej z Cymbopogon flexuosus, olej z kořenů Zingiber officinale (zázvor), olej z plodů Litsea cubeba, extrakt z kořenů Zingiber officinale (zázvor), citral*, limonen*, geraniol*, isoeugenol*, linalool*

Tipy na použití:

 • nakapejte do difuzéru a podpořte tak dobrou náladu
 • kápněte si jednu kapku na zápěstí a otřete obě zápěstí o sebe - získáte skvělý parfém pro každý den
 • kápněte 2 - 3 kapky do praní či vložte kousek látky s kapkami Citrus Twist přímo do sušičky, čímž svému prádlu dodáte vůni exotiky 
 • zkombinujte s doTERRA frakcionovaným kokosovým olejem a dopřejte si povzbuzující masáž rukou

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. 

Pozor na fotosenzitivní reakci nebo-li citlivost na sluneční záření !

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.