CITRUS BLISS - povzbuzující, inspirativní, láskyplná směs

Kód: 161
8 hodnocení
1 079 Kč 892 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doTerra Citrus Bliss (olej kreativity) tato směs vás zaručeně ohromí.

Je to krásná směs citrusových esenciálních olejů navazujících pozitivní, inspirativní a láskyplné emoce. Kombinuje silné esence divokého pomeranče, citronu, grapefruitu, bergamotu, mandarinky a klementinky s nádechem vanilky a vytváří tak jedinečnou a harmonickou směs.


Je ideální pro osvěžení ovzduší, vytváří pozitivní a povzbuzující atmosféru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Citrus Bliss (olej kreativity) tato směs vás zaručeně ohromí. Je to krásná směs citrusových esenciálních olejů navazujících pozitivní, inspirativní a láskyplné emoce. Kombinuje silné esence divokého pomeranče, citronu, grapefruitu, bergamotu, mandarinky a klementinky s nádechem vanilky a vytváří tak jedinečnou a harmonickou směs.

Aromatický popis: Citrusový, sladký

Objem: 15 ml

Hlavní složky: pomeranč, citron, grep, mandarinka, bergamot, tangerinka, klementinka, výtažek z vanilkových semen

Citrus Bliss má přírodní, silné sloučeniny s čisticími vlastnostmi. Citrus Bliss je ve směsi s vodou dokonalým řešením pro ošetření pracovních desek a dalších povrchů a zároveň po sobě zanechá svěží, sladkou vůni. Pokud kápnete směs Citrus Bliss do difuzéru ve Vaší domácnosti nebo kanceláři, pomůže vytvořit pozitivní atmosféru a dodává vzduchu svěží vůni.


Tipy na použití:

  • nakapejte do difuzéru a podpořte tak dobrou náladu
  • kápněte si jednu kapku na zápěstí a otřete obě zápěstí o sebe - získáte skvělý parfém pro každý den
  • kápněte 2 - 3 kapky do praní či vložte kousek látky s kapkami Citrus bliss přímo do sušičky, čímž svému prádlu dodáte vůni exotiky 
  • zkombinujte s doTERRA frakcionovaným kokosovým olejem a dopřejte si povzbuzující masáž rukou

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. 

Pozor na fotosenzitivní reakci nebo-li citlivost na sluneční záření !

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: inspirovaný -> tvořivý

Jitka: TOTO JE MÁ NEJOBLÍBENĚJŠÍ CITRUSOVÁ SMĚS 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.