CITRUS BLOOM Touch - jarní směs - relax, sladké snění, radost

Kód: 1077
2 hodnocení
1 029 Kč 850 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doTERRA Citrus Bloom touch (olej jara) je jedinečnou kombinaci svěžích citrusových a květinových vůní esenciálních olejů  Wild Orange, Grapefruit, Lavender, Roman Chamomile a Magnolia. Po přivonění ucítíte jasnou vůni citrusových slupek vrstvenou s čerstvě utrženými květinami.

V kuličkové aplikátoru poskytuje jemnou a rychlou aplikaci přímo na kůži. Začněte svůj den vůní Citrus Bloom, stimulujte soustředěné myšlení a radostné pocity.

Můžete použít při:

 • navození radostné atmosféry
 • relaxace a odpočinku
 • příjemném snění 
 • jako svěží sladký parfém

Limitovaná edice !

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Citrus Bloom touch (olej jara) je jedinečnou kombinaci svěžích citrusových a květinových vůní esenciálních olejů  Wild Orange, Grapefruit, Lavender, Roman Chamomile a Magnolia. Po přivonění ucítíte jasnou vůni citrusových slupek vrstvenou s čerstvě utrženými květinami.

V kuličkovému aplikátoru poskytuje jemnou a rychlou aplikaci přímo na kůži, je již vždy správně naředěný s frakcionovaným kokosovým olejem. Můžete ho mít připravený při sobě po celý den. V této formě není určen do difuzéru.  

Použijte tuto jarní směs doTERRA Citrus Bloom a vytvořte si doma povznášející prostředí a díky levanduli, římskému heřmánku a magnolii dodává jemnější, sladší nádech, který zároveň pomůže zklidnit a Vaše emoce tak zůstanou vyrovnanější. Začněte svůj den vůní Citrus Bloom, stimulujte soustředěné myšlení a radostné pocity.

Můžete použít při:

 • navození radostné atmosféry
 • relaxace a odpočinku
 • příjemném snění 
 • jako svěží sladký parfém

doterra Citrus Bloom obsahuje:

 • Wild orange je známý svou schopností zvyšovat a povzbuzovat náladu. Stejně jako ostatní citrusové oleje také čistí a osvěžuje.
 • Grapefruit je známý svou povzbuzující vůní. Často se používá v péči o pokožku pro své čisticí vlastnosti. Hlavní složkou grapefruitového esenciálního oleje je limonen a právě tato složka přispívá k jeho čistícím vlastnostem.
 • Lavender je nezaměnitelná a velmi oblíbená. Jednou z jeho nejvýznamnějších vlastností jsou uklidňující a relaxační účinky. Uklidňuje mysl i pokožku.
 • Roman Chamomile (heřmánek římský) a Magnolie se běžně používají v parfémech. Mají uklidňující účinky a mohou pomoci zmírnit pocity stresu.

Aromatický popis: Citrusová, květinová, sladká

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složení: esenciální oleje Wild Orange, Grapefruit, Lavender, Roman Chamomile, Magnolia


TIpy na použití:

 • Potírejte pulsní body pro intenzivní obohacení těla i duše.
 • Aplikujte jednu až dvě kapky na zápěstí nebo difuzérové šperky pro konstantní jasnou jarní vůni.
 • Chcete-li "nakopnout" během dne, rozetřete si jednu až dvě kapky citrusové květové jarní směsi mezi dlaně, vložte do nich obličej a nadechněte se pro optimistické a energizující pocity.
 • Přidejte do krému bez parfemace a dopřejte si povznášející masážní zážitek. 

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Pozor na fotosenzitivní reakci nebo-li citlivost na sluneční záření !


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.