ELEVATION - olej radosti - proti depresím, letargie, beznaděj, smutek

Kód: 848
7 hodnocení
1 766 Kč 1 460 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

doTerra Elevation - olej radosti. Osvěžující kombinace esenciálních olejů, která míchá euforické vůně a zvyšuje vaši náladu. Napomáhá proti depresím, úzkosti, letargii, smutku, beznaději i dalším traumatickým zážitkům.

Tento esenciální olej je dokonalou směsí pro chvíle, kdy si potřebujete odpočinout a znovu se restartovat. Tato vzrušující směs poskytuje osvěžující kombinaci esenciálních olejů, které napomáhají pocitu důvěry. 

Používá se převážně difúzně.

Může pomoci při (proti):

 • deprese, stres, úzkost 
 • nedostatek energie
 • smutek a letargie 
 • beznaděj, nedostatek pozornosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Elevation je osvěžující kombinace esenciálních olejů, která míchá euforické vůně a zvyšuje vaši náladu. 

Napomáhá proti depresím, úzkosti, letargii, smutku, beznaději i dalším traumatickým zážitkům.

Používá se převážně difúzně.

Může pomoci při (proti):

 • deprese, stres, úzkost 
 • nedostatek energie
 • smutek a letargie 
 • beznaděj, nedostatek pozornosti

Tento eenciální olej je dokonalou směsí pro chvílesi potřebujete odpočinout a znovu se restartovat. Tato vzrušující směs poskytuje osvěžující kombinaci esenciálních olejů, které napomáhají pocitu důvěry.

Elevation kombinuje povznášející a euforické květinové vůně Lavandin, Lavender, Melissa, Ylang Ylang a Osmanthus s Tangerine, Amyris, Clary Sage, s havajským santalovým dřevem, Ho Wood, Lemon Myrtle a vytváří jedinečnou směs, která podporuje pozitivní atmosféru ve vašem okolí.

Tipy na použití:

 • Difuzujte kdykoli během dne pro povznášející zážitek.
 • Naneste si esenciální olej Elevation na srdce, zápěstí či další pulzní body. 
 • Po dlouhém stresujícím dni přidejte pár kapek do koupele. 

Objem: 15 ml

Použití:

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete ve dlaních a prodýchejte.

Emocionální rovnováha: depresivní x zářící


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.