ESSENTIAL AROMATICS COLLECTION - Emoční sada olejů

Kód: 392
+dárek
16 hodnocení
7 305 Kč 6 037 Kč bez DPH
Na objednávku do 7dnů
Položka byla vyprodána…

DoTERRA Essential Aromatics obsahuje šest jedinečných směsí esenciálních olejů, které byly pečlivě vytvořeny tak, aby poskytovaly cílené výhody psychického vyrovnání a zbavení se nejrůznějších bloků, způsobené traumaty v minulosti.

Se šesti proprietárními směsmi esenciálních olejů pečlivě formulovaných tak, aby cíleně poskytovaly příjemný užitek, lze balíček doTERRA Essential Aromatics použít jak aromaticky, tak lokálně k vyvolání hlubokých emočních reakcí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DoTERRA Essential Aromatics obsahuje šest jedinečných směsí esenciálních olejů, které byly pečlivě vytvořeny tak, aby poskytovaly cílené výhody psychického vyrovnání a zbavení se nejrůznějších bloků, způsobené traumaty v minulosti.

Každá jemná směs obsahuje čisté esenciální oleje, které lze použít aromaticky nebo lokálně, aby napomohly rovnováze a podpořily celkovou pohodu. Jen pár kapek těchto komplexních vonných směsí může vyvolat hluboké reakce.

Tato kolekce obsahuje 5 ml lahvičky směsí olejů:

Při koupi tohoto výhodného balíčku ušetříte oproti nákupu jednotlivých olejů zvlášť.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy.

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.