BONE NUTRIENT ESSENTIAL COMPLEX - esenciální komplex kostní výživy - zdravé kosti, hustota kostí

Kód: 482
5 hodnocení
753 Kč 622 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

doTERRA Women Bone Nutrient Essential Complex je směs vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro zdraví kostí u žen počínaje dospíváním až po průběh menopauzy. Tento doplněk stravy je vytvořen s biologicky dostupnými formami přírodních živin, které zahrnují vitamíny C a D, plus vápník, hořčík a další stopové minerály, které podporují zdravou hustotu kostní tkáně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ženy dosahují maximální hustoty kostí před třicátým rokem života. Strava bohatá na základní kostní živiny je velmi důležitá během raných let vývoje kostí. Průzkumy příjmu potravy ale naznačují, že ženy konzumují pouze polovinu doporučeného množství vápníku a dalších kostních živin pro optimální zdraví kostí. Tento nedostatek je výrazný především u dospívajících, kteří mají menší pravděpodobnost konzumace. Právě ti by ale měli největší prospěch ze zvýšené spotřeby kostních živin, protože jejich mladé kosti absorbují živiny téměř dvojnásobnou rychlostí oproti dospělým ženám.

Jak žena stárne, zdravá kostní hmota a hustota výrazně ovlivňují celkové zdraví a kvalitu života. Vědci souhlasí s tím, že adekvátní vápník a vitamín D v průběhu života, jako součást vyvážené stravy, může snížit riziko osteoporózy. Budování silných kostí během ženských formativních let a udržování kostní hmoty a hustoty při stárnutí, je důležitá celoživotní zdravotní strategie.

Dospívající a dospělé ženy (a muži) užívají 1-2 tobolky 2x denně s jídlem.

Související produkty:

Uchovávejte v chladu a suchu.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnic