PHYTOESTROGEN ESSENTIAL COMPLEX - komplex fytoestogenů pro 40+ - hormonální rovnováha, zdraví kosti, srdce a prsní tkáň

Kód: 776
70 hodnocení
1 705 Kč 1 409 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

DoTERRA Women Phytoestrogen Essential Complex je směs standardizovaných rostlinných fytoestrogenů, které jemně a přirozeně podporují hormonální rovnováhu. Zahrnuje také koncentrované lignany ze lněného semene na podporu zdravého metabolismu. Správné stravování, cvičení a vyvážení hladin hormonů může pomoci snížit nepříjemné problémy spojené s PMS a přechodem po menopauze a poskytne další podporu zdravým kostem, srdci, prsní tkáni a dalším tělesným strukturám a funkcím v průběhu stárnutí.

Počínaje pubertou jsou téměř všechny funkce ženského těla řízeny hormony. Rovnováha normální hladiny hormonů ovlivňuje dobré zdraví a emoční pohodu ženy od jejího útlého věku až po přechod do menopauzy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Udržování dobrého zdraví a vitality po celý život vyžaduje kromě jiných možností zdravého životního stylu také správné stravování, cvičení, zvládání stresu a vyhýbání se expozici toxinům. Výběr přírodních doplňkových wellness produktů jako součást celkové strategie péče o zdraví může také podporovat zdraví v průběhu stárnutí. Ženy mají specifické zdravotní potřeby, které mohou vyžadovat konkrétní a cílené možnosti stravování a životního stylu. Pokud nebudou tyto specifické zdravotní požadavky řešeny v raném věku, mohou vést k nepříjemným a přetrvávajícím problémům spojeným s hormonálními cykly a stárnutím. 

Téměř každá funkce v těle ženy je řízena hormony. Estrogen a progesteron jsou pro ženy obzvláště důležité hormony a ovlivní dobré zdraví a emoční pohodu ženy po celý její život. Vysoká produkce estrogenu u mladých žen může mít za následek významné problémy spojené s menstruací, zatímco produkce příliš malého množství estrogenu ve stáří ženy může mít dopad na mnoho aspektů reprodukčního zdraví ženy a může být faktorem přispívajícím ke zdravotním problémům, s nimiž se některé ženy setkávají během a po menopauze. Vyvážení zdravé hladiny estrogenu pomůže minimalizovat měsíční výkyvy hormonů a výkyvy hormonů spojené s menopauzou. 

Návod k použití


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.