CLARY CALM - měsíční směs - hormonální rovnováha dospívání, menstruační bolest, křeče, PSM

Kód: 164
28 hodnocení
1 208 Kč 998 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

doTerra ClaryCalm - olej zranitelnosti je patentovaná směs esenciálních olejů speciálně zvolených pro ženy. Při aplikaci na pokožku poskytuje Clary Calm chladivý a zklidňující účinek. Dorovnává hormonální rovnováhu.

Může pomoci při:

  • hormonální rovnováha (dospívání)
  • menstruačních bolestech, křeče
  • PMS, návaly horka

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra ClaryCalm - olej zranitelnosti je patentovaná směs esenciálních olejů speciálně zvolených pro ženy. Při aplikaci na pokožku poskytuje Clary Calm chladivý a zklidňující účinek. Dorovnává hormonální rovnováhu.

Může pomoci při:

  • hormonální rovnováha (dospívání)
  • menstruačních bolestech, křeče
  • PMS, návaly horka

ClaryCalm je patentovaná směs esenciálních olejů, která poskytuje uklidňující účinek během menstruačního cyklu ženy. Směs olejů Clary Sage, Lavender, Bergamot, Roman Heřmánek, Cedarwood, Ylang Ylang, Geranium, Fenykl, Mrkev, Palmarosa a Vitex, ClaryCalm poskytuje pokožce chladivý účinek a pomáhá vyrovnat i emoce.

  • Během menstruačního cyklu naneste na břicho, spojte se zklidňující masáží.
  • Během horkých dnů naneste na pokožku. Výsledek je chladivý a uklidňující účinek.
  • Difuzujte uklidňující vůni, která pomáhá uklidnit emoce.

Lokální použití: Aplikujte na zadní stranu krku a dolní části chodidel. 

Hlavní složky: Clary Sage Flower, Lavender Flower, FCF Bergamot Peel, Roman Chamomile Flower, Ylang Ylang Flower, Cedarwood Wood, Geranium Plant, Fennel Seed, Carrot Seed, Palmarosa Herb, and Vitex Leaf/Berry essential oils.

Popis vůně: květinová, bylinná, jehličnatá

Emocionální rovnováha: podrážděný x pokorný


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.