PASTTENSE - směs na uvolnění napětí, tenze, bolest svalů, migrény

Kód: 100
24 hodnocení
902 Kč 745 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doTerra PastTense má svěží a chladnou vůni, která pomáhá velmi rychle všude tam kde cítíte napětí - tenze. Nejčastěji se využívá při bolestech hlavy nebo při menstruačních bolestech. Je skvělý pomocník kdykoliv v průběhu dne i noci. Tato směs je určena pouze pro lokální aplikaci, proto ji najdete v praktickém roll-on balení, které Vám umožní okamžitou aplikaci a také mít olej stále při sobě.

Můžete použít při:

 • pocitu napětí a tenze (vmasírovat v místě bolesti)
 • stres a bolest svalů
 • menstruačních obtížích
 • bolesti hlavy - migrény
 • po nadměrném požití alkoholu
 • teplotní nevyrovnanost těla

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra PastTense  je výrazná směs éterických olejů, o kterých je známo, že pomáhají uvolnit napětí, stres, tenze i spazmy.  Esenciální oleje ve směsy PastTense, známé svými uklidňujícími účinky na mysl i tělo. Rychle podporují pocity uvolnění a relaxace. PastTense je dodáván v pohodlném 10 ml roll-onu pro snadné použití v práci, ve škole nebo doma. Jednoduše aplikujte na čelo, zátilek, ramena či podbříšek, abyste podpořili uvolnění svalům i duši. 

Můžete použít při:

 • pocitu napětí a tenze (vmasírovat v místě bolesti)
 • stres a bolest svalů
 • menstruačních obtížích
 • bolesti hlavy - migrény
 • po nadměrném požití alkoholu
 • teplotní nevyrovnanost těla

Aromatický popis: svěží, mátová, bylinná

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: libavka, levandule, máta peprná, kadidlo, koriandr nať, rmen římský, majoránka, bazalka, rozmarýn

Proč mám tuto směs ráda: "Používám tuto směs při bolestech hlavy i při menstruačních bolestech, pro mě je naprosto geniální! Potřu čelo a zátylek, nebo podbříšek a zabírá mi okamžitě. Ucítíte chlad i teplo zároveň."


Tipy k použití:

 • Vmasírujte na ramena, krk a záda pro chladivý a uklidňující pocit.
 • Před veřejnou prezentací nebo projevem či zkouškou potřete spánky a šíji.
 • Během cestování aplikujte na zápěstí pro uklidnění emocí.
 • Během menstruace, vmasírujte na podbříško. Velmi dobře funguje v prvních dnech menstruace proti křečím. 

Aplikujte na požadovanou část těla. Smíchejte s frakcionovaným kokosovým olejem pro minimalizování možné citlivosti kůže.

Emocionální rovnováha: napjatý -> uvolněný


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Vyhněte se slunečnímu světlu nebo UV paprskům po 12 hodin po použití produktu. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.