PEACE Touch - olej pokoje a klidu - strach, závislost, psychické potíže

Kód: 605
2 hodnocení
927 Kč 766 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doTerra Peace Touch  (olej pokoje a klidu) tato esenciální směs květin a mátových esenciálních olejů je pozitivní připomínkou toho, že "abyste našli klid a mír, nemusíte být dokonalí." Zpomalte, zhluboka se nadechněte a znovu najděte své já.

Mír začíná u vás - a několika kapek směsi doTERRA Peace.

Může pomoci při:

  • máte obavy a strach
  • trpíte závislostí a anorexií
  • trpíte ztrátou pozornosti ADHD
  • pomáhá při obavách z porodu i při hojení

doTerra Peace touch je směs esenciálních olejů Peace s kuličkovým aplikátorem, naředěný s podkladovým Frakcionovaným kokosovým olejem  pro okamžitou aplikaci přímo na kůži. Není však určen do difuzéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato esenciální směs květin a mátových éterických olejů je pozitivní připomínkou toho, že abyste našli klid a mír, nemusíte být dokonalí. Zpomalte, zhluboka se nadechněte a znovu najděte své já. Mír začíná u vás - a několika kapek směsi doTERRA Peace. 

doTerra Peace touch je směs esenciálních olejů Peace s kuličkovým aplikátorem, naředěný s podkladovým Frakcionovaným kokosovým olejem  pro okamžitou aplikaci přímo na kůži. Není však určen do difuzéru.

Může pomoci při:

  • máte obavy a strach
  • trpíte závislostí a anorexií
  • trpíte ztrátou pozornosti ADHD
  • pomáhá při obavách z porodu i při hojení

Využijte benefity této esenciální směsi k podpoře  pocitu spokojenosti, klidu a sebeujištění.

Aromatický popis: Sladký, plný, mátový

Objem: 10 ml

Hlavní složky: vetiver, levandule, ylang ylang, kadidlo, šalvěj, majoránka, máta klasnatá


Tipy na použití:

  • aplikujte na krk a zápěstí pro podporu mírumilovných pocitů;
  • aplikujte na plosky nohou pro podporu pocitu komfortu a sebeujištění.

Lokální použití: aplikujte na požadovaná místa

Emocionální rovnováha: napjatý -> uklidněný

Související produkty:


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy.

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.