LAVENDER Touch - levandule - relax, spánek, popáleniny

Kód: 209
7 hodnocení
711 Kč 588 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Esenciální olej Lavender Touch (olej komunikace) patří mezi nejpopulárnější esenciální oleje. Jemné a uklidňující levandulové aroma pomáhá navozovat relaxaci a klidný spánek. Jeho účinky jsou velmi silné, okamžitě zklidňují pokožku při popáleninách či jiných kožních problémech. Má blahodárné účinky na pleť. Uvolňuje mysl, podporuje klidný spánek.

dōTERRA Lavender Touch oceníte pro snadné použití díky kuličkovému aplikátoru. Levanduli můžete nanášet přímo na kůži. Je ředěný  frakcionovaným kokosovým olejem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Lavender je všeobecně známá svými uklidňujícími a relaxačními vlastnostmi a schopností zklidnit náhlé podráždění pokožky. dōTERRA Lavender Touch kombinuje esenciální olej Lavender s frakcionovaným kokosovým olejem a díky tomuto ředění poskytuje stejné výhody jako olej Lavender jednotlivcům, kteří mají jemnou nebo citlivou pokožku.

Mějte Lavender Touch po ruce pro zklidnění neposedného a nevrlého dítěte. Tento olej odborníci doporučují i pro miminka. Napomáhá zmírnění účinků podráždění kůže nebo pomoc při snížení výskytu nedokonalostí pokožky. dōTERRA Lavender Touch lze aplikovat na spánky, zadní část krku, dolní část chodidel nebo pulzní body, aby se projevily uklidňující a uzemňující účinky.

Aromatický popis: pudrová, květinová, lehká

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: Frakcionovaný kokosový olej, levandulové květy a lístky

Proč mám tuto směs ráda: "Pro mě je to geniální olej na popáleniny! Pomáhá také při nejrůznějších ranách na kůži. Společně s peppermintem a lemonem má okamžité uklidňující účinky při bodnutí včelou či vosou."


Tipy k použití:

  • Aplikujte na spánky nebo šíji pro uvolňující a uklidňující efekt.
  • Vetřete před spaním na plosky nohou neklidného dítěte.
  • Aplikujte na poranění kůže.

Aplikujte na požadovanou část těla. Přečtěte si upozornění níže.

Emocionální rovnováha: nevyslechnutý -> vyjádřený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Vyhněte se slunečnímu světlu nebo UV paprskům po 12 hodin po použití produktu. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.