MELALEUCA Touch - Tea Tree - mokvající rány, akné, popáleniny, infekce

Kód: 998
4 hodnocení
641 Kč 530 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Esenciální olej doTerra Melaleuca (olej energetických hranic) neboli Tea Tree je velice oblíbený pro své všestranné využití.

Může pomoci při:

 • řezné a mokvající rány (vysušuje)
 • akné
 • otoky, modřiny, popáleniny
 • infekce ucha
 • kvasinky
 • mozoly, koutky, herpes 

Ve formě Touch je perfektní rovnováha esenciálního oleje Melaleuca a frakcionovaného kokosového oleje, takže je ideální pro použití na jemnou a citlivou pokožku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej doTerra Melaleuca (olej energetických hranic) neboli Tea Tree je velice oblíbený pro své všestranné využití.

Může pomoci při:

 • řezné a mokvající rány (vysušuje)
 • akné
 • otoky, modřiny, popáleniny
 • infekce ucha
 • kvasinky
 • mozoly, koutky, herpes 

Ve formě Touch je perfektní rovnováha esenciálního oleje Melaleuca a frakcionovaného kokosového oleje, takže je ideální pro použití na jemnou a citlivou pokožku. 

Esenciální olej doTerra Melaleuca (olej energetických hranic) neboli Tea Tree je velice oblíbený pro své všestranné využití. Vyrábí se parní destilací z listů čajovníku. Přidejte několik kapek do rozprašovací láhve nebo difuzéru a provoňte si domov touto vůní. Vytvořte si masážní sérum smícháním tohoto olejíčku s kokosovým olejem a namasírujte si pokožku pro její zklidnění.  Perfektní rovnováha éterického oleje Melaleuca a frakcionovaného kokosového oleje byla sloučena do doTERRA Melaleuca Touch, takže je ideální pro použití na jemnou a citlivou pokožku.

Zažijte očistné, osvěžující účinky dōTERRA Melaleuca (Tea Tree) Touch. Melaleuca Touch, který je zabalen do pohodlného a hladkého nanášecího aplikátoru, přináší čistící výhody esenciálního oleje Melaleuca zředěného v frakcionovaném kokosovém oleji. Melaleuca Touch lze použít k očištění a čištění pleti a nehtů a k podpoře zdravé pleti. Ideální je pro uklidnění občasných podráždění pokožky a použití po holení nebo na plosky chodidel pro dosažení většího očistného účinku.

Aromatický popis: bylinná, zelená, kožovitá

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: Frakcionovaný kokosový olej, lístky Malaleuca (Tea tree)


Tipy k použití:

 • Aplikujte na nedokonalosti pleti pro čištění nebo omlazující efekt.
 • Použijte na případné podráždění kůže potřením zasaženého místa.
 • Aplikujte po holení pro zklidnění pokožky.
 • Vetřete do nehtů po sprchování pro pročištění a udržení zdravého vzhledu nehtů.
 • Vetřete do plosek nohou nebo do stélky bot pro svěží aroma a pocit.

Aplikujte na požadovanou část těla. Přečtěte si upozornění níže.

Emocionální rovnováha: nejistý -> posílený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Vyhněte se slunečnímu světlu nebo UV paprskům po 12 hodin po použití produktu. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.