PEPPERMINT Touch - máta peprná - bolest, dýchací cesty, zažívání, nadýmání

Kód: 208
1 hodnocení
699 Kč 578 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Esenciální olej Peppermint Touch (olej lehkého srdce) vám do života vnese uvolňující vůni máty peprné. Probouzející aroma mentolu zlepšuje pozornost a pomáhá zbavovat se pocitů napětí. Tento olej je velkým pomocníkem při bolestech hlavy, zklidňuje zažívání i nadýmání, a je bezkonkurenční při dýchacích obtížích.  Vytvořte si masážní směs smícháním oleje Peppermint s kokosovým olejem a dopřejte si při pocitech únavy chladivou masáž šíje, ramen a krku. Je vyráběn parní destilací celé rostliny.

DoTERRA Touch Peppermint  lze použít kdykoli a kdekoli k rychlému posílení energie, stejně jako pro její čisticí a chladicí aroma. Tento produkt podpoří snížení tenze, pozvednutí nálady a podporu soustředění, ochladí pokožku. Jeho chladící účinky zmírňují svědění po bodnutí hmyzem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej Peppermint Touch (olej lehkého srdce) vám do života vnese uvolňující vůni máty peprné. Probouzející aroma mentolu zlepšuje pozornost a pomáhá zbavovat se pocitů napětí. Tento olej je velkým pomocníkem při bolestech hlavy, zklidňuje zažívání i nadýmání, a je bezkonkurenční při dýchacích obtížích.  

 Je vyráběn parní destilací celé rostliny.

doTERRA Peppermint Touch obsahuje silici máty peprné a frakcionovaný kokosový olej, a společně tak poskytují celou řadu výhod. Její mátovou, svěží vůni lze aromaticky a lokálně využívat po celý den k povznesení nálady a zvýšení pocitu soustředění, také k pročištění dýchacích cest ... Esenciální olej máty je známý tím, že pomáhat zmírňovat pocity napětí, je-li aplikován na spánky nebo zadní část krku.

doTERRA Peppermint Touch s kuličkovým aplikátorem může být aplikován na tyto oblasti a kdekoli na těle, aby chladivě masíroval nebo přirozeně odradil hmyz.

Aromatický popis: svěží, mátová

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: Frakcionovaný kokosový olej, máta peprná

Proč mám tento olej ráda: "Používám ho jako první pomoc při bolestech hlavy, velmi rychle mi funguje. Společně s levandulí a lemonem vytvoří proti-alergení směs."


Tipy k použití:

  • Potřete si spánky během učení nebo při vstávání pro osvěžující ranní dávku energie.
  • Vmasírujte olej na šíji pro skvělý osvěžující pocit a úlevu od tenze.
  • Zkombinujte společně s levandulí a kadidlem pro uklidňující masáž.
  • Aplikujte před účastí na venkovních akcích.

Aplikujte na požadovanou část těla. Přečtěte si upozornění níže.

Emocionální rovnováha: zavalený -> odlehčený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Vyhněte se slunečnímu světlu nebo UV paprskům po 12 hodin po použití produktu. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.