FORGIVE Touch - emoční bloky, odpuštění, zapomenutí,

Kód: 575
6 hodnocení
661 Kč 546 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Svěží dřevitá uzemňující vůně doTERRA Forgive Touch (olej odpuštění) inspiruje, vytváří uklidňující atmosféru a podporuje pocity spokojenosti, úlevy a trpělivosti. Krásná, nevtíravá vůně, řešící mnoho emočních bloků

Tato směs byla vyvinuta, aby vám pomohla k osvobozujícímu odpuštění, zapomnění a najití síly v těžkých životních situacích. 

Odpustit okolí i sama sobě - to je úkol tohoto oleje! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Forgive Touch obsahuje stromové a bylinné esenciální oleje.Tato směs byla vyvinuta, aby vám pomohla k osvobozujícímu odpuštění, zapomnění a najití síly v těžkých životních situacích.

Odpustit okolí i sama sobě - to je úkol tohoto oleje!  Bylinná, svěží a dřevitá vůně podporuje pocity spokojenosti a úlevy a vytváří cestu k uvolnění břemene a viny.

Forgive touch je připraven s kuličkovým aplikátorem a s frakcionovaným kokosovým olejem pro aplikaci přímo na pokožku. Užijte si krásnou, nevtíravou uklidňující vůni právě tohoto oleje.

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Aplikace: Nanášejte na pulsní body, záda podél páteře, krk i chodidla. 

Hlavní složky: Fractionated Coconut Oil, Spruce Leaf, Bergamot Peel, Juniper Berry Fruit, Myrrh Resin, Arborvitae Wood, Nootka Tree Wood, Thyme Leaf, Citronella Herb

Lokální použití: přímo na pokožku

Pozor na fotosenzitivní reakci nebo-li citlivost na sluneční záření !

Vnitřní užití: NE

Související produkty:

 

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci.

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnický