PETITGRAIN - jakékoliv křeče a spasmy, strachy, hysterie

Kód: 815
1 hodnocení
1 321 Kč 1 092 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

doTerra Petitgrain (olej původu) je esenciální olej, který umí podpořit kardiovaskulární a imunitní systém. Stimuluje centrální nervovou soustavu. Je silně antioxidační.

Můžete použít při:

 • nervových, svalových a žilních spasmech
 • jakékoliv křeče
 • strachy, hněvy, hysterii, výkyvy nálad
 • potlačení tělesného pachu
 • záchvatech a nespavosti (na klidný spánek)
 • bakteriální infekce a rány

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Petitgrain (olej původu) je esenciální olej, který umí podpořit kardiovaskulární a imunitní systém. Stimuluje centrální nervovou soustavu. Je silně antioxidační.

Můžete použít při:

 • nervových, svalových a žilních spasmech
 • jakékoliv křeče
 • strachy, hněvy, hysterii, výkyvy nálad
 • potlačení tělesného pachu
 • záchvatech a nespavosti (na klidný spánek)
 • bakteriální infekce a rány

Existují tři esenciální oleje získané z hořkého pomerančovníku.

 1. doterra Petitgrainový olej se destiluje z listů a větviček stromu
 2. esenciální olej Neroli se destiluje z jeho květů
 3. Wild Orange se vyrábí lisováním ovoce za studena.

Esenciální olej Petitgrain má dlouhou tradici v tradičních zdravotnických postupech. Historicky byl esenciální olej Petitgrain používán k čištění organismu a byl používán interně k podpoře zdravého imunitního systému a funkcím nervového systému. 

Esenciální olej Petitgrain je široce používán v parfémovém průmyslu a dodává tělovým sprejům, krémům a parfémům svěží bylinkovou vůni, která je oblíbená jak u žen, tak u mužů.

Poptávkou oleje Petitgrain z Paraguaye prostřednictvím iniciativy Co-Impact Sourcing® je doTERRA schopna podpořit potřebné projekty rozvoje venkovské komunity a poskytnout drobným zemědělcům diverzifikovaný příjem. 

Tipy na použití:
Difuzujte pro uklidňující a uvolňující vůni. Dobře se mísí s jinými citrusovými oleji, Cassií, Skořicí, Eukalyptem, Pelargónií a Citronovou trávou.
Před spaním přidejte několik kapek oleje Petitgrain spolu s levandulí nebo bergamotem do polštářů a ložního prádla pro své aromatické výhody.

Objem: 15 ml


Použití:

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emoční rovnováha:  konfliktní x harmonický

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.