YLANG YLANG - arytmie srdce, zrychlený dech, sexuální apetit

Kód: 140
10 hodnocení
1 716 Kč 1 418 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

DoTerra Ylang Ylang (olej vnitřního dítěte) je velmi vzrušující esenciální olej používaný jako afrodiziakum.  Napomáhá též na růst vlasů, stimuluje vlasové kořínky. V evropské medicíně se používá na regulaci bušení srdce (tachykardii), vysoký tlak, úzkost a deprese.

Můžete použít na :

  • zvýšení libida, impotence, sexuální apetit
  • arytmie srdce, zrychlené dýchání
  • vysoký krevní tlak
  • na zhuštění a lesk vlasů 
  • deprese, úzkost, nespavost

Tento esenciální olej Ylang Ylang se destiluje párou květů Canangy Odorata a je hojně používán při výrobě parfémů a v aromaterapii. Podobně jako Jasmine byl Ylang Ylang používán po staletí při náboženských a svatebních obřadech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DoTerra Ylang Ylang (olej vnitřního dítěte) je esenciální olej používaný jako afrodiziakum. Napomáhá též na růst vlasů, stimuluje vlasové kořínky. V evropské medicíně se používá na regulaci bušení srdce (tachykardii), vysoký tlak, úzkost a deprese.

Použijte vždy na:

  • zvýšení libida, impotence, sexuální apetit
  • arytmie srdce, zrychlené dýchání
  • vysoký krevní tlak
  • na zhuštění a lesk vlasů 
  • deprese, úzkost, nespavost

Tento esenciální olej Ylang Ylang se destiluje párou květů Canangy Odorata a je hojně používán při výrobě parfémů a v aromaterapii. Podobně jako Jasmine byl Ylang Ylang používán po staletí při náboženských a svatebních obřadech.

V aromaterapii se přípravek Ylang Ylang používá ke snížení napětí a stresu a k podpoře pozitivního myšlení. Ylang Ylang se často používá v luxusních produktech na vlasy a na pokožku pro svoji vůni a výživné, ochranné vlastnosti. Ylang Ylang se dobře mísí s Bergamotem, Geraniem, Grapefruitem a Vetiverem.

Ylang Ylang se používal na pokrytí postele novomanželům při svatební noci. Jeho vůně je zcela výjimečná a umí navodit přitažlivost a zvýšení sexuálního apetitu.

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Germacrene D, β-Caryophyllene, Farnesene

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky v dlaních a prodýchejte.

Recept na krásnou voňavou intimní masáž:


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.