ANCHOR - yoga - uzemnění, harmonie, meditace

Kód: 500
5 hodnocení
1 170 Kč 967 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTerra Anchor (olej získání rovnováhy) stabilizační směs je jeden ze tří olejů yoga collection. Ideálními jógovými pozicemi s vůní Anchor jsou meditační sed, zkrut v sedu a Bhu Mudra (jedna ruka na srdci, druhá na zemi). Na konci cvičení navodí pocit klidu, relaxace, bezpečí a uvolnění.  

  • Uzemnění při cvičení jôgy
  • Navozuje pocity úplnosti a odvahy
  • Harmonie a meditace

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Anchor (olej získání rovnováhy) stabilizační směs je jeden ze tří olejů yoga collection. Ideálními jógovými pozicemi s vůní Anchor jsou meditační sed, zkrut v sedu a Bhu Mudra (jedna ruka na srdci, druhá na zemi). Na konci cvičení navodí pocit klidu, relaxace, bezpečí a uvolnění.  

  • Uzemnění při cvičení jôgy
  • Navozuje pocity úplnosti a odvahy
  • Harmonie a meditace

Někdy v tomto bláznivém, uspěchaném moderním světě cítíte, že jste vykořeněni a nejisti sami sebou, máte sáhodlouhý seznam úkolů a nejisté priority. Najít rovnováhu díky aromaterapii a jednoduchým jógovým pohybům může být skvělým prvním krokem. Směs zpřítomnění dōTERRA Anchor přináší skálopevnou sebedůvěru, abyste mohli zvládat své povinnosti a život s uklidňující posilou. Tato směs, obsahující esenciální oleje levandule, cedrové dřevo, santalové dřevo, skořice, kadidlo, pepř černý a pačule v základu z frakcionovaného kokosového oleje podporuj

  • Nanášejte na kotníky, kostrč a chodidla k navození pocitů završení a poklidu. 
  • Vychutnejte si přínosy směsi Anchor, kdykoli se budete cítit roztříštěni nebo vykořeněni. Ideální jógové pozice ladící s vůní směsi Anchor jsou meditační sed, zkrut v sedu a Bhu Mudra (jedna ruka na srdci, druhá na zemi). 
  • Olej lze používat během cvičení jógy nebo kdykoli během dne.

Objem: 5 ml

Hlavní složky: Esenciální oleje levandule, cedrové dřevo, kadidlo, skořice (kůra), santalové dřevo, pepř černý a pačule v základu z frakcionovaného kokosového oleje.

Lokální použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo společně s podkladovým olejem, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky v dlaních a prodýchejte.

Popis Vůní: Bohatá, zemitá, kořeněná, dřevitá

Související produkty: 

Emocionální rovnováha: nedůvěřující x připravený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.