PURIFY - eliminuje zápachy, bojuje s alergeny, mikroby a parazity

Kód: 512
4 hodnocení
1 079 Kč 892 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doTerra Purify (olej očisty) je povznášející směs esenciálních olejů z citrusů a jehličnanů zanechá na povrchu a ve vzduchu vzdušnou, svěží vůni. 

Rychle odstranit zápach a nahradit jej svou vůní.

Purify obsahuje esenciální oleje z citronu, limetky a borovice, které jsou známé svými čisticími účinky, a dále jedli sibiřskou a borovici černou k osvěžení vzduchu. Další esenciální oleje z citronové trávy, čajovníku a koriandru (nať) dodávají této směsi přitažlivou vůni, kterou se vyznačuje pouze tato unikátní směs. Působí též dokonale jako repelent.

Může pomoci při:

 • likviduje parazity a mikroby
 • desinfikuje povrchy a poranění
 • odstraňuje pachy 
 • bojuje s alergeny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej Purify eliminuje mikroby a parazity, odstraňuje pachy a čístí vzduch. Působí jako repelent. Desinfikuje povrchy i poranění. 

Tato povznášející směs esenciálních olejů z citrusů a jehličnanů zanechá na povrchu a ve vzduchu vzdušnou, svěží vůni.

Purify, oblíbený produkt mezi uživateli olejů dōTERRA, může rychle odstranit zápach a nahradit jej svou vůní. Navíc je účinným čisticím prostředkem k použití od sklepa až po půdu.

Může pomoci při:

 • likviduje parazity a mikroby
 • desinfikuje povrchy a poranění
 • odstraňuje pachy 
 • bojuje s alergeny

Purify obsahuje:

 - esenciální oleje z citronu, limetky a borovice, které jsou známé svými čisticími účinky

-  jedli sibiřskou a borovici černou k osvěžení vzduchu.

-  oleje z citronové trávy, čajovníku a koriandru (nať) dodávají této směsi přitažlivou vůni, kterou se vyznačuje pouze tato unikátní směs.

 • Menší místnosti (nebo interiér vozu) osvěžíte kápnutím několika kapek osvěžující směsi Purify na vatový tampon, který vložíte do ventilačního otvoru. 
 • Použijte ke zmírnění podrážděné kůže. 
 • Při praní kápněte několik kapek do pračky během posledního máchání, pomůže odstranit pachy a navodí překrásnou svěží vůni.

Objem: 15 ml

Hlavní složky: esenciální oleje z citronové kůry, jehličí jedle sibiřské, citronové trávy, limetkové kůry, listu čajovníku, koriandru (nať) Popis vůní: svěží, vzdušná, 

Lokální použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo společně s podkladovým olejem, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky v dlaních a prodýchejte.

Popis vůní: svěží, vzdušná, bylinná

Emocionální rovnováha: zanesený x čistý


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.