TANGERINE - mandarinka - imunita, trávení, očista, dýchací systém

Kód: 734
10 hodnocení
742 Kč 613 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

doTerra Tangerine je mandarinkový esenciální olej je velmi oblíbený mezi citrusovými oleji.

Mandarinkový olej má sladkou a velmi povznášející vůni, podobně jako ostatní citrusové oleje. Mandarinkový olej je známý svými čistícími vlastnostmi a podporou zdravého imunitního a dýchacího systému. 

Můžete použít při:

 • podporuje imunitu a trávení
 • podporuje dýchací systém
 • čistí vzduch od pachů
 • úzkosti
 • povzbuzující a optimistický účinek

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Tangerine je mandarinkový esenciální olej je velmi oblíbený mezi citrusovými oleji.

Mandarinka má dlouhou historii použití v čínské kultuře a bylinných zdravotních praktikách. Mandarinkový olej má sladkou a velmi povznášející vůni, podobně jako ostatní citrusové oleje. Mandarinkový olej je známý svými čistícími vlastnostmi a podporou zdravého imunitního a dýchacího systému. 

Můžete použít při:

 • podporuje imunitu a trávení
 • podporuje dýchací systém
 • čistí vzduch od pachů
 • úzkosti
 • povzbuzující a optimistický účinek

Použití
Chcete-li povzbudit náladu, kápněte jednu až dvě kapky mandarinkového oleje do dlaně, třete dlaněmi o sebe a poté pořádně prodýchejte po dobu 30 sekund, Stejný efekt má rozptylování po místnosti.

Aplikujte na pulzní body, krásné voní a je možné ho mít i jako osobní parfém. 


Aromatické použití: Přidejte tři až čtyři kapky do difuzéru dle vašeho výběru.

Lokální použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Nařeďte nosným olejem, abyste minimalizovali citlivost pokožky. Pozor na fotosenzitivní reakci nebo-li citlivost na sluneční záření !

 • pro příjemné letní osvěžení 1-2 kapky do vody a popíjet

Tento olej má certifikát Kosher.

Objem: 15 ml

Popis vůně: sladká, čerstvá


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.