TURMERIC - kurkuma - vysušuje akné, neurologické onemocnění, epilepsie, cévní systém

Kód: 728
4 hodnocení
1 347 Kč 1 113 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

doTerra Turmeric - kurkumovník (olej renovace) má hřejivé, pikantní aroma a působí jako skvělý koktejl chutí, kterým obohatíte své oblíbené pikantní pokrmy. Díky svým vlastnostem pomáhá kurkuma také podporovat čistou a zdravou pokožku a současně snižovat výskyt nedokonalostí pleti. Může být také emocionálně povznášející a stimulovat náladu.

Může pomoci při:

 • vyrážky a akné (vysušuje)
 • podporuje cévní systém
 • podporuje trávení
 • epilepsie
 • neurologické onemocnění
 • antioxidant

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Turmeric - kurkumovník (olej renovace) je aromatická rostlina, která se po staletí používá v Číně, Indii a na Srí Lance. Kurkuma má hřejivé, pikantní aroma a působí jako skvělý koktejl chutí, kterým obohatíte své oblíbené pikantní pokrmy. Díky svým vlastnostem pomáhá kurkuma také podporovat čistou a zdravou pokožku a současně snižovat výskyt nedokonalostí pleti. Může být také emocionálně povznášející a stimulovat náladu.

Může pomoci při:

 • vyrážky a akné (vysušuje)
 • podporuje cévní systém
 • podporuje trávení
 • epilepsie
 • neurologické onemocnění
 • antioxidant

Použití:

 - Použijte olej kurkuma k ošetření problematického místa na pokožce

 - Vytvořte si obličejovou masku, která pomáhá snížit výskyt nedokonalostí pleti, nebo pro celkový zdravím zářící vzhled.

 - Difuzujte z difuzéru či přímo z dlaní.

Lokální použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo. Zřeďte frakcionovaným kokosovým
olejem dōTERRA, abyste minimalizovali možnou reakci citlivější pokožky. Níže viz další preventivní upozornění.

Hlavní výhody
• Pomáhá udržovat čistou a zdravou pokožku a současně snižuje výskyt nedokonalostí pleti.
• Vůně kurkumy vytváří emocionálně povznášející prostředí.

Objem: 15 ml

Emocionální rovnováha: zrazen x důvěřující


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.