CLOVE - hřebíček - přírodní analgetikum, zánět zubů, herpes, závislosti

Kód: 74
7 hodnocení
765 Kč 632 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Esenciální olej Clove (olej hranic) přináší teplou a dřevitou vůni. Ve velmi zředěné podobě je oblíbený jako kloktadlo při pocitech podráždění v dutině ústní nebo pro zajištění svěžího dechu. Pokud vás trápí “věčná zima”, masáž s tímto olejíčkem vás příjemně zahřeje. Hřebíčkové aroma pomáhá motivaci a navozuje pocity sebedůvěry.

Může pomoci při:

 • zánětu zubů
 • bolest zubů (přírodní analgetikum)
 • parazity
 • herpes, opary
 • závislosti (kouření, cukr, kofein)

Clove patří mezi "Horké oleje" , proto vždy ředit  - nejlépe s nosným frakcionovaným kokosovým olejem!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej Clove (olej hranic) přináší teplou a dřevitou vůni. Je vyráběn parní destilací z pupenů hřebíčku. Ve velmi zředěné podobě je oblíbený jako kloktadlo (nepolykat) při pocitech podráždění v dutině ústní nebo pro zajištění svěžího dechu. Pokud vás trápí “věčná zima”, masáž s tímto olejíčkem vás příjemně zahřeje. Hřebíčkové aroma napomáhá probudit v sobě motivaci a navozuje pocity sebedůvěry. 

Může pomoci při:

 • zánětu zubů
 • bolest zubů (přírodní analgetikum)
 • parazity
 • herpes, opary
 • závislosti (kouření, cukr, kofein)

Clove patří mezi "Horké oleje" , proto vždy ředit  - nejlépe s nosným frakcionovaným kokosovým olejem!

Aromatický popis: Velmi kořenitá, teplá a dřevitá vůně

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Eugenol

Hřebíček patří mezi po staletí využívané koření, které nesmí chybět v žádné domácnosti. Málokdo však tuší, že se jedná o nerozvité pupeny květů stálezeleného stromu Syzygium aromaticum, který roste v Indonésii či na Madagaskaru.


Hřebíček – účinky:

 • Protizánětlivý
 • Podpora zdraví ústní dutiny
 • Podpora imunity

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky oleje ve dlaních a prodýchejte.

Emocionální rovnováha: utlačovaný -> nezávislý

Lze kombinovat například s těmito oleji: Cassia, Cinnamon, Ginger, Melaleuca, Coriander


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.