ZENGEST - směs na trávení - pálení žáhy, reflux, rozpouštění hlenu, střevní obtíže

Kód: 185/15
75 hodnocení
1 474 Kč 1 218 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Doterra ZenGest (olej trávení) je geniální směr na příjemné trávení. Ohromí všechny kdo trpí na problémy se zažíváním, s nadýmáním, pálením žáhy... Dokáže rozpouštět i hleny, je tedy vhodný i při respiračních obtížích. Je velkým pomocníkem při Crohnově chorobě. Tento malý zázrak budete milovat. Ocení ho maminky i jejich malé ratolesti. Je vhodný při potravinové intoleranci i při otravě jídlem. Ulevuje od zácpy a průjmu.

Můžete použít při:

 • trávicí problémy
 • pálení žáhy
 • průjem, zácpa
 • při zahlenění - rozpouští hleny
 • potravinové intoleranci
 • Crohnova choroba 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doterra Zengest je geniální směr na příjemné trávení. Ohromí všechny kdo trpí na problémy se zažíváním, s nadýmáním, pálením žáhy... Dokáže rozpouštět i hleny, je tedy vhodný i při respiračních obtížích. Je velkým pomocníkem při Crohnově chorobě. Tento malý zázrak budete milovat. Ocení ho maminky i jejich malé ratolesti. Je vhodný při potravinové intoleranci i při otravě jídlem. Ulevuje od zácpy a průjmu.

 Doterra ZenGest je jedinečná směs obsahující zázvor, fenykl a koriandr, rostliny napomáhající normálnímu trávení. ZenGest je skvělé mít po ruce během cestování.

Můžete použít při:

 • trávicí problémy
 • pálení žáhy
 • průjem, zácpa
 • při zahlenění - rozpouští hleny
 • potravinové intoleranci
 • Crohnova choroba 

Tipy na použití: 

 • Stačí 1-2kapky do vody a téměř okamžitě ucítíte úlevu.
 • pokud mají miminka obtíže s plynatostí a bolestí bříška - nařeďte 1-2 kapky doterra ZenGest s frakcionovaným kokosovým olejem a masírujte přímo na bříško a střeva. Nebo využijte doterra DigestZen Touch (ZenGest Touch) - kde je směs již bezpečně naředěná s kuličkovým aplikátorem. 
 • při dlouhodobých obtížích lze využít i doterra ZenGest softgel - kapsle, které můžete mít vždy po ruce a jsou připraveny na bezpečné užívání po jídle.
 • Před odletem nebo cestou autem vmasírujte olej na oblast břicha.

 

Lokální použití: K masáži zřeďte 5 kapek oleje s 10 ml nosného oleje. Pro koupel zřeďte 5 kapek oleje s 5 ml nosného oleje. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Aromatický popis: Kořenitý. sladký, mátový, lékořicový

Objem: 15 ml

Hlavní složky: zázvor, máta peprná, estragon, fenykl, kmín, koriandr semínko, anýz

Emocionální rovnováha: bez entuziasmu -> vyživený

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.