CYPRESS - cypřiš - zánět močového ústrojí, pomočování, prostata, hemeroidy, menopauza

Kód: 542
8 hodnocení
675 Kč 558 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTerra Cypress (olej toku a pohybu)  je nejčastěji využíván při zánětech močového měchýře, pomočování, menstruačních potížích, menopauze, prostatě či hemeroidech. Masáž tímto olejem ulevuje únavě nohou. Použití je pouze masážní s frakcionovaným kokosovým olejem či difuzní z dlaní nebo z difuzéru.  Čistá, svěží vůně esenciálního oleje Cypress se obvykle míchá a difuzuje společně s citrusovými oleji. 

Můžete použít při:

 • pomočování
 • zánět močového traktu
 • menopauze
 • menstruační potíže
 • prostata
 • křečové žíly
 • hemeroidy
 • únava nohou a slabá cirkulace 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Cypress (olej toku a pohybu)  je nejčastěji využíván při zánětech močového měchýře, pomočování, menstruačních potížích, menopauze, prostatě či hemeroidech. Masáž tímto olejem ulevuje únavě nohou. Použití je pouze masážní s frakcionovaným kokosovým olejem či difuzní z dlaní nebo z difuzéru.  Čistá, svěží vůně esenciálního oleje Cypress se obvykle míchá a difuzuje společně s citrusovými oleji. 

Esenciální olej pocházející z jižní Evropy a západní Asie je získáván ze stálozelených stromů. Cypress má svěží, čistou vůni, která je povzbuzující a osvěžující. Cypress je často používán jak v lázních tak i u masážních terapeutů. Cypress obsahuje monoterpeny, díky čemuž je prospěšný pro mastnou pleť. Jedna z hlavních chemických sloučenin a monoterpenů v oleji Cypress, α-pinen, pomáhá snižovat výskyt vad a nedokonalostí pleti. Monoterpeny v Cypress jsou prospěšné pro  celkové zdraví pokožky. 

 • Naneste na nohy a chodidla před fyzickou zátěží / běháním.
 • V difuzéru smíchejte s esenciálním olejem z limetky pro povzbuzující vůni.
 • Při palčivých obtížích v masírujte olej v postižené oblasti ředěný s nosným olejem.  
 • Přidejte jednu až dvě kapky do krému, aby se zlepšil vzhled mastné pokožky.

Objem: 15 ml

Hlavní složky: α-pinene, δ-3-carene

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky v dlaních a prodýchejte.

Vnitřní použití: NE!

Emocionální rovnováha: zablokovaný X rostoucí


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění:  Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.