GINGER - zázvor - trávení, nachlazení, pocit studených nohou

Kód: 437
3 hodnocení
1 904 Kč 1 574 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Esenciální olej dōTERRA Ginger - zázvor (olej obdarování moci) patří mezi "horké" oleje (velmi silný a musí se vždy ředit frak. kokosovým olejem). Je silně antibakteriální, podporuje správnou funkci trávení

Může pomoci při: 

  • problémy s trávením, zvracení, průjem
  • pocit studených rukou, nohou, pohybové onemocnění
  • angina pectoris
  • podpora imunity a srdce

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej dōTERRA Ginger - zázvor (olej obdarování moci) patří mezi "horké" oleje (velmi silný a musí se vždy ředit frak. kokosovým olejem). Je silně antibakteriální, podporuje správnou funkci trávení.

Pocházející z Madagaskaru z čerstvého oddenku zázvoru – podzemní části rostliny, která patří ke kořenovému systému. Ginger, který je součástí mnoha asijských pokrmů, má jako kuchyňské koření pálivou a výraznou chuť. Při lokální aplikaci zanechává esenciální olej doTerrra Ginger na pokožce hřejivý pocit - tento olej vždy ředíme s nosným frak.kokosovým olejem.

Hlavní přednost tohoto oleje je aromatická a konejšivá vůně. Výtažek se získává metodou parní destilace.

Popis vůní: hřejivá, kořeněná, zemitá, sladká
Hlavní chemické složky: α-zingiberen,
seskvifelandren

Objem: 15 ml

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Lokální použití: Na masáž smíchejte 5 kapek s 10 ml nosného oleje, přináší pocit tepla.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.