CARDAMON - nevolnost, trávení, dýchací cesty, bolest hlavy i svaly

Kód: 659
5 hodnocení
1 251 Kč 1 034 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doTerra Cardamon (olej objektivity) má hodně společného se zázvorem-Ginger a už od nepaměti se používá jako koření. Má velmi pozitivní účinek na trávicí a dýchací soustavu. Může napomoci pozvednout náladu, snížit bolesti hlavy a svalů nebo zmírnit a zklidnit žaludeční problémy. 

Můžete použít když:

  • bolí hlava
  • bolí svaly
  • nevolnost, podpora trávení, zácpa
  • onemocnění dýchacích cest, zápal, astma

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Cardamon (olej objektivity) má hodně společného se zázvorem-Ginger a už od nepaměti se používá jako koření. Může napomoci pozvednout náladu, snížit bolesti hlavy a svalů nebo zmírnit a zklidnit žaludeční problémy. Má pozitivní účinky na trávící soustavu a podporuje optimální rovnováhu zažívacího traktu. Podporuje zdraví dýchacích cest.

Můžete použít když:

  • bolí hlava
  • bolí svaly
  • nevolnost, podpora trávení,  zácpa
  • onemocnění dýchacích cest, zápal, astma

V dávných časech se Cardamon používal při epilepsii, dýchacích obtížích, revmatizmu ale i při těžkostech spojené s trávením a vylučováním.

Použití:

Aromatické: 3 - 4 kapky rozprašujte ve vámi zvoleném difuzérem nebo naneste do dlaní 1 - 2 kapky nebo vdechujte přímo z lahvičky. Na podporu čistého dýchání, zlepšení nálady.

Masážní:  1 - 2 kapky naneste do požadované oblasti, na podporu čistého dýchání, zlepšení nálady.  V případě citlivé nebo mladé pokožky se ředí Frakciovaným kokosovým olejem, aby se minimalizovala citlivost kůže.

Vnitřní: 1 kapku na med, do vody čí do Veggie cups (vegetarianské kapsle)

 

Nedoporučuje se dětem mladším 6let. Vždy ředit kokosovým olejem.

Objem: 5 ml

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.