EUCALYPTUS - eukalyptus - relaxace, kašel, rýma

Kód: 80
12 hodnocení
623 Kč 515 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Esenciální olej doTerra Eucalyptus (olej zdraví) je vyrobený destilací eukalyptových listů vodní parou. Lehká vůně eukalyptu navozuje pocity relaxace a čistého dýchání. Masáž s tímto olejíčkem pomáhá snižovat napětí a navozovat pocit uvolnění. Olej Eucalyptus lze navíc využít také při čištění vzduchu. Má blahodárné účinky při respiračních obtížích. 

Můžete použít při:

 • infekce dutin, senná rýma, 
 • astma, kašel
 • malárie, chřipkové stavy
 • opar
 • ledvinové kameny
 • menstruační bolesti

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

LETNÍ RADA: KRTEK - eucalyptus odpuzuje krtky, stačí nakapat na kuličku z papíru a vložit do nory. 

Esenciální olej Eucalyptus (olej zdraví) je vyrobený destilací eukalyptových listů vodní parou. Lehká vůně eukalyptu navozuje pocity relaxace a čistého dýchání. Masáž s tímto olejíčkem pomáhá snižovat napětí a navozovat pocit uvolnění. Olej Eucalyptus lze navíc využít také při čištění povrchů - stačí přidat pár jeho kapek do rozprašovače. Je také ideální bojovník proti molům ve skříni.

Můžete použít při:

 • infekce dutin, senná rýma, 
 • astma, kašel
 • malárie, chřipkové stavy
 • opar
 • ledvinové kameny
 • menstruační bolesti

Aromatický popis: Kafrová a vzdušná vůně

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Eucalyptol, alpha-terpineol

Stromy eukalyptu, nazývané také jako blahovičníky, jsou stálezelené stromy dorůstající výšky až 100 m pocházející z Austrálie. První zmínky o nich přinesl James Cook v 18. století.


Eucalyptus – účinky:

 • Normální funkce dýchacího systému
 • Normální funkce močových cest
 • Normální činnost žlučníku
 • Normální funkce imunitního systému v důsledku antimikrobiální aktivity

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo 1-2 kapky rozetřete ve dlaních a prodýchejte.

Vnitřní užití: NE!

Emocionální rovnováha: přetížený x nabuzený

Lze kombinovat například s těmito oleji: OnGUARD, Rosemary, Air, Fennel, Lime, Patchouli, Spikenard


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.