THYME - tymián - chřipky, chrápání, krev sraženiny, pneumokoky

Kód: 338
12 hodnocení
1 499 Kč 1 239 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doTerra Thyme - tymián (olej uvolnění a odpuštění) vás okouzlí svoji příjemnou bylinkovou vůni. Tymián je silný, teplý éterický olej, který má silné čistící vlastnosti. Vůně tymiánu přirozeně odpuzuje hmyz. 

Může pomoci při :

  • bakteriální infekce
  • kašel, rýma, chřipka,
  • deprese a únava
  • chrápání, pneumonie, tuberkulóza
  • krevní sraženiny
  • podpora imunitního systému

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej Thyme (olej uvolnění a odpuštění) vás okouzlí svoji příjemnou bylinkovou vůni. Tymián je silný, teplý éterický olej, který má silné čistící vlastnosti. Vůně tymiánu přirozeně odpuzuje hmyz a má skvělé čistící účinky při použití na kůži. Jen pozor, esencilální olej Thyme je velmi silný, proto ho před aplikací řeďte s frakciovaným kokosovým olejem

Aromatický popis: Teplá, bylinná, květinová

Objem: 15 ml

Původně vůně tymiánu dodávala odvahu rytířům a válečníkům v bitvách. Ve středověku se často dával tymián pod polštář, aby podpořil pokojný spánek a odvrátit noční můry. V Antice Řekové používali tymián do lázní a pálili ho jako kadidlo v chrámech. Dnes se tymián běžně používá jako koření.


Tymián – účinky:

  • Podpora imunitního systému
  • Pomáhá zahánět deprese a únavu
  • Smíchejte olej Thyme s nosným olejem a naneste na pokožku k dosažení čisté a zdravě vypadající pleti
  • Při pobytu na zahradě použijte olej k odpuzení hmyzu

Lokální použití: Zřeďte 1 kapku oleje s 10 kapkami podkladového oleje a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: zatrpklý -> chápající


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.