CEDARWOOD - cedrové dřevo - záněty, ekzémy, repelent

Kód: 71
10 hodnocení
711 Kč 588 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Esenciální olej doTerra Cedarwood (olej komunity) má nasládlé dřevité aroma. Je vyráběn parní destilací z cedrového dřeva. V aromaterapii je velice oblíbený pro navození pocitu relaxace. Pečujte o sebe masáží s tímto olejíčkem, rozjasňuje pokožku a zklidňuje mysl. Vyzkoušejte také nanést kapku cedrového olejíčku na vatový tamponek a uložte jej do vaší skříně, krásně ji to provoní.

Můžete použít při:

 • ekzémy, kožní problémy, psoriáza
 • záněty měchýře a močového traktu
 • uklidňující působení při ADHD
 • zklidňující účinky při úzkosti a napětí
 • repelent proti hmyzu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej doTerra Cedarwood (olej komunity) má nasládlé dřevité aroma. Je vyráběn parní destilací z cedrového dřeva. V aromaterapii je velice oblíbený pro navození pocitu relaxace. Pečujte o sebe masáží s tímto olejíčkem, rozjasňuje pokožku a zklidňuje mysl. Vyzkoušejte také nanést kapku cedrového olejíčku na vatový tamponek a uložte jej do vaší skříně, krásně ji to provoní.

Můžete použít při:

 • ekzémy, kožní problémy, psoriáza
 • záněty měchýře a  močového traktu
 • uklidňující působení při ADHD
 • zklidňující účinky při úzkosti a napětí
 • repelent proti hmyzu

Aromatický popis: Ořechová, dřevitá a sladká vůně

Objem: 15 ml

Hlavní složky: α-cedrene, cedrol, thujopsene

Jalovec viržinský, ze kterého cedrové dřevo pochází, roste ve vysokých nadmořských výškách a chladném klimatu. Arabské slovo kedron, ze kterého je český název cedr odvozen, můžeme přeložit jako síla. Cedrové dřevo je od starověku symbolem hojnosti, vitality a duchovní síly. Traduje se, že bylo použito pro stavbu Šalamounova chrámu.


Cedarwood – účinky:

 •        Zdravý vzhled pokožky
 •        Napomáhá při urologických potížích
 •        Rozjasňuje pokožku
 •        Zklidňuje mysl

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme dōTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru.

Vnitřní užití: NE !

Emocionální rovnováha: osamocený -> propojený

Lze kombinovat například s těmito oleji: Geranium, Magnolia, Frankincense, Copaiba

Emocionální rovnováha: osamocený X propojený


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.