LIME - limetka - nachlazení, kašel, lymfa, deprese

Kód: 116
3 hodnocení
598 Kč 494 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

doTerra Lime (olej chuti žít) povznese vaše tělo i mysl svěží citrusovou vůní.  Limetkové aroma pomáhá zvýšit náladu, dodat chybějící energii a překonávat vyčerpání. Díky vysokému obsahu limonenu má limetkový olej čistící účinky. 

Můžete pomoci při:

 • chronický kašel
 • nachlazení, bolesti v krku
 • podpora lymfy
 • problémy trávícího traktu
 • vyčerpání, deprese

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Lime (olej chuti žít) povznese vaše tělo i mysl svěží citrusovou vůní.  Limetkové aroma pomáhá zvýšit náladu, dodat chybějící energii a překonávat vyčerpání. Díky vysokému obsahu limonenu má limetkový olej čistící účinky. 

Můžete pomoci při:

 • chronický kašel
 • nachlazení, bolesti v krku
 • podpora fymfy
 • problémy trávícího traktu
 • vyčerpání, deprese

Je vyráběn lisováním za studena z limetkové kůry.

Provoňte touto vůní svůj domov pomocí difuzéru.

Pro čistě a svěže vypadající vlasy a pokožku přidejte jednu kapku olejíčku do vašeho šamponu nebo sprchového gelu.

Vyzkoušejte také nanést kapku na vatový tamponek a použít jej k odstranění mastných skvrn nebo zbytků samolepky z povrchu.

Aromatický popis: Kysele nasládlá citrusová vůně

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Limonene, β-pinene, γ-terpinene

Limetky patří mezi nejoblíbenější citrusy. Původem pochází z indického subkontinentu a jihovýchodní Asie. Velmi oblíbené jsou zvláště v koktejlech – Mojito či Cuba Libre si bez limetky těžko představit. V čínské medicíně byla limetka využívána po staletí.


Limetka – účinky:

 • Podpora dýchacího systému
 • Podpora trávícího traktu
 • Podpora lymfatického systému
 • Zlepšení nálady

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky oleje ve dlaních a prodýchejte.

Emocionální rovnováha: bez zájmu -> vitální

Lze kombinovat například s těmito oleji: Tangerine, Melissa, Spikenard, Sunny Citrus, Elevation, Green Mandarin


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.