ON GUARD TOOTHPASTE - zubní pasta

Kód: 422
14 hodnocení
382 Kč 316 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

V NOVÉM obalu bělicí zubní pasta On Guard nabízí řešení neobsahující fluoridy, které pomáhá čistit zuby, omezuje tvorbu zubního plaku a bělí zuby jemnými lešticími prostředky. 

Pokud byste měli mít pouze jeden olej od dōTERRA, je to OnGuard. Dokáže téměř zázraky! Vyhledává velmi rychle nežádoucí prvky v těle, které velmi rychle a úspěšně likviduje!!!  Desinfikuje skvěle ústa a ničí nežádoucí bakterie... pomáhá čistit organizmus.

Můžete použít při:

  • viry, bakterie i plísně
  • nachlazení
  • infekce - přírodní antibiotikum
  • prevence proti nemocem

 Jedná se o ochranou, velmi účinnou směs pocházející již z indiánského kmene Maya. Je to jedna z nejoblíbenějších směsí doTERRA, která si Vás okamžitě získá. Při každodenním  používání podporuje  On Guard přirozené funkce imunitního systému. Díky své jedinečné vůni nabízí produkt voňavou, přírodní alternativu, která velmi účině čistí vzduch od všech nežádoucích prvků. Pár kapek v difuzéru Vám dokáže podpořit čistý vzduch v domácnosti a naladit energizující a povzbuzující vůni. Směs obsahuje tzv.horké oleje. Při aplikaci na kůži, vždy ředit kokosovým olejem! 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní pasta doTERRA On Guard bez fluoridů kombinuje ochranné výhody patentované směsi On Guard z certifikovaných esenciálních olejů s dalšími přísadami, které pomáhají čistit zuby, odstraňují zubní plak a bělí zuby jemnými leštícími prostředky. Směs éterických olejů Wild Orange, Hřebíček, Skořice, Wintergreen, Rozmarýn a Myrha poskytuje extra podporu při čištění. Další éterické oleje z máty peprné a Wintergreen a přírodní sladidlo xylitol dodávají zubní pastě On Guard osvěžující jedinečnou chuť skořice a máty, která zanechává dech - a zubní kartáček - svěží a čistý po celý den.

Obsah balení: 125 g


Benefity:

  • Směs éterických olejů Proprietary On Guard z divokých pomerančů, hřebíčku, skořice, eukalyptu a rozmarýnu, která čistí a osvěžuje dech.
  • Esenciální olej Myrha uklidňuje ústa, dásně a krk.
  • Esenciální olej z máty peprné v kombinaci s patentovanou směsí On Guard zanechává dech svěží.
  • Bylo prokázáno, že hydroxyapatit vápenatý podporuje silné a zdravé zuby.
  • Přírodní sladidlo xylitolu chutná skvěle a zároveň pomáhá udržovat zuby a dásně čisté.
  • Hydratovaný oxid křemičitý je přírodní brusivo, které pomáhá odstranit plak a skvrny na zubech, ale je dostatečně jemné, aby nepoškozilo zubní sklovinu.

Použití: Na zvlhčený zubní kartáček naneste množství pasty o velikosti hrášku. Zuby jemně, ale důkladně čistěte krouživými pohyby, nejlépe po každém jídle a ráno a večer, nebo použijte podle pokynů zubního lékaře nebo praktického lékaře. Chcete-li dosáhnout lepších výsledků, pokračujte s ústní vodou, kterou vytvoříte smícháním jedné kapky směsi On Guard Essential Oil Blend smíchané v 250 ml vody. Po dobu jedné minuty důkladně propláchněte ústa a vypláchněte čistou vodou.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Používejte jen k určenému účelu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Žádný z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.