TERRASHIELD SKIN CARE OIL - repelent pro lidi i zvířata

Kód: 374
13 hodnocení
991 Kč 819 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

LETNÍ RADA: KOMÁŘI - terrashield rozetřete na pokožku, mohou i malé děti. Budete krásně vonět partnerovi, ale komárům pozdně NE ! 

doTerraTerraShield® Skin Care Oil venkovní směs je ideální a bezpečný venkovní společník, který Vás ochrání od nechtěného hmyzu. Velmi účinný přírodní repelent vhodný i pro zvířata. Součástí směsi je i frakcionovaný kokosový olej, proto se olej může nanášet rovnou přímo na pokožku. Terrashield krásně voní, mnohé ženy ho používají i jako doplněk krému.

TerraShield je velký pomocník při odpuzování hmyzu zejména komárů a klíšťat. Poskytuje osvěžující aroma, uklidňuje pokožku a krásně voní. Může být používán všemi členy rodiny. TerraShield obsahuje esenciální oleje a další rostlinné oleje, které poskytují pleti ochranu přirozeným způsobem. Olej je ve spreji, takže je vhodný i na cestování.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TerraShield je velký pomocník při odpuzování hmyzu zejména komárů a klíšťat. Poskytuje osvěžující aroma, uklidňuje pokožku a krásně voní. Může být používán všemi členy rodiny. TerraShield obsahuje éterické oleje a další rostlinné oleje, které poskytují pleti ochranu přirozeným způsobem. Olej je ve spreji, takže je vhodný i na cestování.

Aromatický popis: vzdušný, svěží, sladký, dřevitý

Složení: frakcionovaný kokosový olej, směs olejů (ylang ylang, tamanu, cedrové dřevo, šanta kočičí, eukalyptus, vavřín, vanilka, cypřiš)

Objem: 30 ml

Použití: Aplikujte na pleť a pokožku. 

Související produkty:  


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.