TERRASHIELD - repelentní směs - ochrana pro lidi i zvířata

Kód: 458
32 hodnocení
553 Kč 457 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTerra TerraShield -repelentní směs (olej ochranného štítu)  je ideální a bezpečný venkovní společník, který Vás ochrání od nechtěného hmyzu. Velmi účinný přírodní repelent vhodný i pro zvířata. Součástí směsi je i frakcionovaný kokosový olej, proto se olej může nanášet rovnou přímo na pokožku. Terrashield krásně voní, mnohé ženy ho používají i jako doplněk krému.

Může pomoci při:

  • přírodní repelent vhodný i pro zvířata
  • ochrana proti slunečnímu záření

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra TerraShield venkovní směs je ideální a bezpečný venkovní společník, který Vás ochrání od nechtěného hmyzu. Velmi účinný přírodní repelent vhodný i pro zvířata. Součástí směsi je i frakcionovaný kokosový olej, proto se olej může nanášet rovnou přímo na pokožku. Terrashield krásně voní, mnohé ženy ho používají i jako doplněk krému.

Může pomoci při:

  • přírodní repelent vhodný i pro zvířata
  • ochrana proti slunečnímu záření

Vzpomínky, zvuky a vůně léta. Majestátní hory, nekonečný oceán nebo grilování na vlastním dvorku - je čas vyjít ven, kamkoliv!  Jen nezapomenout přibalit venkovní směs TerraShield! Bez ohledu na to, kam vás léto vezme, budete chtít mít po ruce TerraShield.

Aplikujte TerraShield na vaši pokožku pro povzbuzující vůni při pěší turistice, při kempování nebo rozptylujte jeho aroma během venkovních akcí pro příjemnou atmosféru. Jeho jedinečná kombinace Ylang Ylang, Cedarwood, Catnip, Lemon Eucalyptus, Litsea, Arborvitae, Nootka a Vanilla Bean Absolute je oblíbená mezi outdoorovými nadšenci. Přidání oleje Tamanu přináší výhody uklidňující pleť a díky doTERRA Co-Impact Sourcing® má sklizeň oleje Tamanu pozitivní vliv na živobytí sklízečů na Madagaskaru. Svěží dřevitá vůně TerraShield doplňuje nejrůznější dobrodružství. 

  • Aplikujte TerraShield na nohy, paže a krk, než vyjdete ven 
  • Vezměte TerraShield na výlet - jakoukoliv venkovní akci
  • Ochraňuje před hmyzem

Objem: 15 ml

Hlavní složky: Frakcionovaný kokosový olej, Ylang Ylang Flower, Semeno Tamanu, Nootka Wood, Cedarwood Wood, Catnip Plant, Citron Eukalyptový list, Litsea Fruit, Vanilla Bean Absolute, Arborvitae Wood

Lokální použití:  TerraShield je již ředěný s frakcionovaným kokosovým olejem a proto můžete nanášet přímo na pokožku bez jakýchkoliv obav.


Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky v dlaních a prodýchejte.

Související produkty:

Emocionální rovnováha: nechráněný x bezpečný


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.