YARROW|POM - atopický ekzém, vyrážky, záněty, vitalita, zdraví

Kód: 137
Akce
51 hodnocení
4 409 Kč –30 %
yarrow 01
4 409 Kč –30 % 3 086 Kč 2 550 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Yarrow / Pom je ZÁZRAK !  

doterra Yarrow / Pom (olej energetického bezpečí) Ocení ho všichni s problematickou pokožkou, nejrůznějšími ekzémy a hlavně atopici ! Je určen i pro miminka. Je to jedinečná směs esenciálního oleje z řebříčku (yarrow) a oleje z granátového jablka (pom) lisovaného za studena, která nabízí silné výhody pro pokožku i tělo.

  • na ekzémy, atopiky
  • proti stárnutí  - aktivuje proteiny chránící pokožku (inhibuje enzymy, které rozkládají elasticitu a kolagen).
  • proti zánětům a zdravé funkce metabolismu
  • celkové zdraví a vitalitu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Yarrow / Pom je ZÁZRAK !  Ocení ho všichni s problematickou pokožkou, nejrůznějšími ekzémy a hlavně atopici ! Je určen i pro miminka. Je to jedinečná směs esenciálního oleje z řebříčku (yarrow) a oleje z granátového jablka (pom) lisovaného za studena, která nabízí silné výhody pro pokožku i tělo.

Yarrow | Pom je experty vytvořená směs esenciálního oleje z řebříčku a oleje z granátového jablka lisovaného za studena, který byl navržen tak, aby se postaral o Vaše tělo skrz naskrz s ohledem na stárnutí, vitalitu, celkové zdraví. Jednoduše tak, abyste zářili. Tato synergická směs první svého druhu přirozeně reguluje ochranné transkripční faktory těla a aktivuje proteiny chránící pokožku (inhibuje enzymy, které rozkládají elasticitu a kolagen).

Kromě toho lze tento aktivní přírodní olej aplikovat lokálně k revitalizaci stárnoucí pokožky a vnitřně k podpoře proti zánětům a zdravé funkce metabolismu. Hlavní složky kyselina penicová (omega 5), antioxidanty, β-karyofylen a chamazulen podporují vnitřní funkci imunitního a nervového systému a omlazení.

Aromatický popis: bylinková, ovocná, kořenitá

Objem: 30 ml s dávkovačem

Hlavní složky: kyselina penicová, β-karyofylen, chamazulen

Proč mám tuto směs ráda:  " ! Ohromeni z tohoto oleje budou hlavně atopici a lidé s problematickou pokožkou  -  je to skutečný, okamžitě účinný zázrak ! " Mojí suché pleti dodává příjemný, nelepící hydratující film, který se udrží celý den. Nedám na Yarrow Pom dopustit."

 

Emocionální rovnováha: napadený -> chráněný


Tipy na použití:

  • přidejte Yarrow | Pom do své denní péče o pleť pro podporu zdravého vzhledu Vaší pleti nebo pro redukci nedokonalosti pleti
  • přidejte pár kapek během masáže pro potlačení stresu

Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.