CHEER Touch - olej radosti - deprese, hysterie, úzkost

Kód: 581
10 hodnocení
819 Kč 677 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

doTerra Cheer Touch je olej radosti. Povzbuzuje při nedostatku odvahy, potlačuje úzkost, hysterii a deprese, ovlivňuje buněčné zdraví a záněty, účinně zápasí s hladinou cukru v krvi a cholesterolem.doTERRA Cheer Touch rozjasní každý okamžik vašeho dne směsí esenciálních olejů z citrusů a koření a vytvoří slunečnou aromatickou vůni. Překrásná vůně navozující pozitivní mysl za každé situace.

doTERRA Cheer Touch je citrusový, velmi svěží a optimistický esenciální olej.

Může pomoci při:

  • depresích a nedostatku odvahy
  • projevy hysterie a úzkosti
  • buněčné zdraví, záněty
  • hladina cukru v krvi, cholesterol

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Cheer Touch je citrusový, velmi svěží a optimistický esenciální olej. Je již naředěný s podkladovým Frakcionovaným kokosovým olej  pro okamžitou aplikaci přímo na kůži a to i na dětskou jemnou pokožku. Díky aplikátoru (kuličce) je tento olej každodením pomocníkem k navození velmi optimistickým emocím. Poskytluje energii, pocit štěstí a pozitivitu. Voňavá směs citrusových a kořeněných esenciálních olejů v doTERRA Cheer Touch rozjasní každou chvíli vašeho dne.

Může pomoci při:

  • depresích a nedostatku odvahy
  • projevy hysterie a úzkosti
  • buněčné zdraví, záněty
  • hladina cukru v krvi, cholesterol

 

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Hlavní složky: Fractionated Coconut Oil, Wild Orange Peel, Clove Bud, Star Anise Fruit/Seed, Lemon Myrtle Leaf, Nutmeg Kernel, Vanilla Absolute, Ginger Root, Cinnamon Bark, Zdravetz Herb

Lokální použití: přímo na pokožku

Pozor na fotosenzitivní reakci nebo-li citlivost na sluneční záření !

Související produkty: 

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci.

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnický