ARISE - yoga - štěstí, jasná mysl, odvaha

Kód: 494
3 hodnocení
953 Kč 788 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doTerra Arise (olej osvícení) usnadňující směs je jeden ze tří olejů yoga collection. Ideálními jógovými pozicemi s vůní Arise jsou stoj se zvednutými pažemi a stoj s protažením do stran a půlměsíc. Používá se na začátku cvičení.

- Podporuje účinné jógové cvičení
- Navozuje pocity štěstí, jasné mysli a odvahy
- Povzbuzuje aktivitu a realizování svých snů

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Arise (olej osvícení) usnadňující směs je jeden ze tří olejů yoga collection. Ideálními jógovými pozicemi s vůní Arise jsou stoj se zvednutými pažemi a stoj s protažením do stran a půlměsíc. Používá se na začátku cvičení.

- Podporuje účinné jógové cvičení
- Navozuje pocity štěstí, jasné mysli a odvahy
- Povzbuzuje aktivitu a realizování svých snů

Výzvy a odrazování nejsou neobvyklé, když se snažíte dosáhnout cílů a splnit si své sny. S každodenním praktikováním afirmací, povznášejících jógových pozic a radostných vůní můžete tyto překážky překonat. Směs probuzení dōTERRA Arise, obsahujeesenciální oleje grapefruit, citron, vonokvětka, meduňka a jedle sibiřská v základu z frakcionovaného kokosového oleje. Vůně této směsi upevňuje vaši stabilitu a posiluje vaši svobodu, fyzickou vytrvalost a odvahu s radostí ve vašem srdci.

  • Nanášejte na spánky, zápěstí a šíji k navození pocitů štěstí. 
  • Vychutnejte si přínosy směsi Arise, když si dáte předsevzetí, že dosáhnete další úrovně. Používejte Arise při cvičení těchto jógových pozic: stoj se zvednutými pažemi a stoj s protažením do stran a půlměsíc. 
  • Olej lze používat během cvičení jógy nebo kdykoli během dne. 

Objem: 5 ml

Hlavní složky: Esenciální oleje citron (slupka), grapefruit (slupka), jedle sibiřská, vonokvětka (květ) a meduňka (list) v základu z frakcionovaného kokosového oleje

Lokální použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo společně s podkladovým olejem, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky v dlaních a prodýchejte

Popis Vůní: Citrusová, intenzivně květová, sladká, čirá

Související produkty:

Emocionální rovnováha: obávající se  x odvážný


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.