ALIGN - yoga - sebepřijetí, důvěra, přizpůsobivost

Kód: 503
2 hodnocení
908 Kč 750 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

doTerra Align (olej nasměrování) směs na nalezení svého středu, je jeden ze tří olejů yoga collection. Ideálními jógovými pozicemi s vůní Align jsou bojovník 2, trojúhelník a závora. 

- Podporuje účinné jógové cvičení 
- Podporuje pocity sebepřijetí, důvěry a přizpůsobivosti
- Povzbuzuje harmonii a klidný pokrok

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Align (olej nasměrování) směs na nalezení svého středu, je jeden ze tří olejů yoga collection. Ideálními jógovými pozicemi s vůní Align jsou bojovník 2, trojúhelník a závora. 

- Podporuje účinné jógové cvičení 
- Podporuje pocity sebepřijetí, důvěry a přizpůsobivosti
- Povzbuzuje harmonii a klidný pokrok

Cítíte se odtrženi a neschopni řídit svůj život? Aromaterapie a některé jednoduché jógové pozice pro zaměření pozornosti do sebe mohou vytvořit nový pocit míru a smyslu vedoucí k navrácení schopnosti rozhodování. Připomínat si svou hodnotu a být pevně ukotven v sobě je každodenní praxe. Směs vnitřního středu dōTERRA Align, obsahující esenciální oleje bergamot, koriandr (semeno), majoránka, máta peprná, jasmín (absolutní silice) a růže v základu z frakcionovaného kokosového oleje, vám pomůže věřit v sebe a zůstat otevření všem možnostem.

  • Naneste v místě srdce, na zápěstí a do týlu, abyste posílili pocity sebepřijetí a přizpůsobivosti. 
  • Vychutnejte si přínosy směsi Align, kdykoli pocítíte apatii a ztrátu soustředěnosti. 
  • Ideálními jógovými pozicemi s vůní Align jsou bojovník 2, trojúhelník a závora. 
  • Olej lze používat během cvičení jógy nebo kdykoli během dne.

Objem: 5 ml

Hlavní složky: Esenciální oleje bergamot (plod), koriandr (semeno), majoránka (list), máta peprná, pelargonie růžová, bazalka, růže, jasmín (květ) v základu z frakcionovaného kokosového oleje

Lokální použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo společně s podkladovým olejem, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky v dlaních a prodýchejte.

Popis Vůní: Zelená, svěží, bylinková, lehce květová

Související produkty: 

Emocionální rovnováha:  odpojený a ztracený x sebejistý


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.