YOGA COLLECTION - sada tří olejů pro cvičení jógy

Kód: 518
+dárek
6 hodnocení
2 287 Kč 1 890 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

doTerra Yoga Collection exkluzivní trojice směsí éterických olejů navržených společností doTERRA pro jogíny.

Anchor, Align a Arise jsou perfektní směsí, které vylepšují váš život a cvičení jógy.

Tyto směsi zajišťují aroma, které posilují a protahují tělo a s každým dechem pozitivně působí na vašeho vnitřního ducha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální je skloubit tyto tři oleje na začátek, střed a zakončení vaší jógové praxe.

Align

- Podporuje účinné jógové cvičení
- Podporuje pocity sebepřijetí, důvěry a přizpůsobivosti
- Povzbuzuje harmonii a klidný pokrok

Anchor

Podporuje účinné jógové cvičení
Navozuje pocity úplnosti a odvahy
Podporuje trvalý pocit pevného základu, od něhož se můžeme odrazit

Arise

- Podporuje účinné jógové cvičení
- Navozuje pocity štěstí, jasné mysli a odvahy
- Povzbuzuje ochotu dosáhnout cílů a zvýšit výkonnost

Objem: 5 ml

Lokální použití: Naneste jednu až dvě kapky na požadované místo společně s podkladovým olejem, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej.

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky v dlaních a prodýchejte.


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.