FORGIVE - olej odpuštění - hněvy, vina, kritika, vředy, problémy s játry

Kód: 336
16 hodnocení
1 004 Kč 830 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Svěží dřevitá uzemňující vůně doTERRA Forgive  (olej odpuštění) inspiruje, vytváří uklidňující atmosféru a podporuje pocity spokojenosti, úlevy a trpělivosti. Krásná, nevtíravá vůně, řešící mnoho emočních bloků

Tato směs byla vyvinuta, aby vám pomohla k osvobozujícímu odpuštění, zapomnění a najití síly v těžkých životních situacích. 

Odpustit okolí i sama sobě - to je úkol tohoto oleje!

Může pomoci masážně či difuzně při:

 • hněvy a pocity viny
 • kritické myšlení
 • vředy a problémy s játry
 • houby a paraziti
 • problémy s prostatou

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTERRA Forgive  obsahuje stromové a bylinné esenciální oleje.Tato směs byla vyvinuta, aby vám pomohla k osvobozujícímu odpuštění, zapomnění a najití síly v těžkých životních situacích. Odpustit okolí i sama sobě - to je úkol tohoto oleje!  Bylinná, svěží a dřevitá vůně podporuje pocity spokojenosti a úlevy a vytváří cestu k uvolnění břemene a viny.  Užijte si krásnou, nevtíravou uklidňující vůni právě tohoto oleje.

Svěží dřevitá vůně směsi doTERRA Forgive inspiruje uzemněnou atmosférou a navozuje spokojenost, úlevu a trpělivost. Olej Forgive ze stromových a bylinkových éterických olejů vám pomůže odhalit osvobození odpuštění, zapomnění a posunutí se vpřed.  

Může pomoci masážně či difuzně při:

 • hněvy a pocity viny
 • kritické myšlení
 • vředy a problémy s játry
 • houby a paraziti
 • problémy s prostatou

Aromatický popis: bylinné, čerstvé, dřevité

Objem: 5 ml

Hlavní složky: smrk, bergamot, jalovec, myrha, zerav obrovský, tymián, cypřišek nutkajský

Nakapejte tuto pozoruhodnou směs do difuzéru při meditaci a pozorujte, jak se uvolňují pocity hněvu a viny.


Tipy na použití:

 • aplikujte na pulsní body, abyste se celý den cítili uzemnění a spokojení
 • kápněte na ruce, abyste dokázali odpouštět a potlačovat negativní emoce po celý den
 • pár kapek do difuzéru provoní celý dům a ovlivní vaše emoce

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 1-2 kapky ve zvoleném difuzéru.

Emocionální rovnováha: zatížený -> osvobozený

Pozor na fotosenzitivní reakci nebo-li citlivost na sluneční záření !

Vnitřní užití: NE

Související produkty:  


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.