HELICHRYSUM Touch - zastavení krvácení, bolest uší, jizvy, křečové žíly

Kód: 1015
3 hodnocení
2 605 Kč 2 153 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Esenciální olej doTerra Helichrysum = slaměnka,  je zcela výjimečný olej, který lze použít pouze masážně. Je vhodný na regeneraci tkání, zaceluje jizvy, přispívá při regulace hustoty krve, zastavuje krvácení z nosu i z ran, podporuje léčbu Tinnitusu (pískání v uších). Helichrysum se používá při různých kožních problémech, modřinách, ekzémech i psoriáze.

Může pomoci při:

 • řezných ranách, jizvy
 • zastavení krvácení (z ran, nosu..)
 • bolesti uší (zalehnutí, voda v uchu...) - nikdy nekapat dovnitř ucha ! Vždy mazat okolo uší !
 • kožní poblémy (přikapejte se do krémů)
 • jizvy po neštovicích
 • křečové žíly

Budete ohromeni, co vše tento olej dokáže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Esenciální olej Helichrysum = slaměnka,  je zcela výjimečný olej, který lze použít pouze masážně. Je vhodný na regeneraci tkání, zaceluje jizvy, přispívá při regulace hustoty krve, zastavuje krvácení z nosu i z ran, podporuje léčbu Tinnitusu (pískání v uších). Helichrysum se používá při různých kožních problémech, modřinách, ekzémech i psoriáze.

Může pomoci při:

 • řezných ranách, jizvy
 • zastavení krvácení (z ran, nosu..)
 • bolesti uší (zalehnutí, voda v uchu...) - nikdy nekapat dovnitř ucha ! Vždy mazat okolo uší !
 • kožní poblémy (přikapejte se do krémů)
 • jizvy po neštovicích
 • křečové žíly

 

Esenciální olej Helichrysum je vyroben parní destilací drobných žlutých květů slaměnky. Překvapí vás jemnou bylinkovou vůní s medovými podtóny, která potlačuje pocity únavy. Vytvořte si masážní směs smícháním oleje Helichrysum s kokosovým olejem a podpořte masáží přirozeně krásný vzhled vaší pokožky.

doTerra Helichrysum Touch je připraven s kuličkovým aplikátorem a s frakcionovaným kokosovým olejem pro aplikaci přímo na pokožku. Budete ohromeni co vše tento olej dokáže.

Objem: 10ml kuličkový aplikátor

Aromatický popis: Bylinná a medová vůně

Hlavní složky: Neryl acetate, alpha pinene, γ-curcumene

Slaměnka je malá bylina s úzkými, stříbrnými listy a květy, které tvoří shluk zlatě žlutých květů ve tvaru koule. Název „Helichrysum“ je odvozen od řeckých slov „helios“ a „chrysos“, které znamenají slunce a zlato, a odkazující na barvu květů a medovou vůni.


Smil italský – účinky:

 • Antioxidant
 • Pomáhá regenerovat tkáně
 • Přispívá k regulaci hustoty krve
 • Zabraňuje krvácení z nosu i jiných ran
 • Podporuje zacelování ran
 • Napomáhá ke vstřebávání modřín, křečových žil, ekzémů, psoriázy i jizev

Lokální použití: natírejte přímo na ránu 

Emocionální rovnováha: zraněný -> mající naděje

Lze kombinovat s těmito oleji: Hope, Deep Blue, Ginger, Wintergreen, Lime, Siberian Fir, Peppermint


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.