WHISPER Touch - směs pro ženy - PMS, návaly horka, úzkost, hormonální rovnováha

Kód: 1009
12 hodnocení
1 258 Kč 1 040 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

doTerra Whisper Touch (olej ženskosti) je esenciální olej s překrásnou vůní, která se pojí s chemií každého z nás. Napomáhá vrátit ženám ženskost. Používá se pouze masážně a aromaticky. 

Whisper  touch je připraven s kuličkovým aplikátorem a s frakcionovaným kokosovým olejem pro aplikaci přímo na pokožku. Užijte si krásnou, jedinečnou osobní vůní.

Použijte vždy na:

  • hormonální rovnováhu
  • návaly horky
  • PMS
  • pocity úzkosti, náladovost
  • nízké libido u žen
  • pomáhá proti lupům (přidejte pár kapek do šampónu)
  • osobní parfém - překrásně voní uklidňuje

Díky vůni, která je tak jemná a hřejivá jako jeho jméno, vytváří doTERRA Whisper jedinečnou osobní vůni tím, že kombinuje chemii každého jednotlivce s rozmanitou směsí esenciálních olejů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Whisper Touch je komplexní a rozmanitá směs, která se kombinuje s chemií každého jednotlivce a vytváří jedinečnou osobní vůni. Každý esenciální olej ve směsi poskytuje vlastní příjemnou vůni, ale v kombinaci tyto oleje nabízejí výraznou vůni, která fascinuje jak  smysly nositele, tak i těch kolem. Pokud jde o nejcennější květiny v parfémovém a aromaterapeutickém průmyslu, euforické aroma Jasmine a Ylang Ylang se kombinují s teplými a kořenitými vůněmi Patchouli, Bergamot, Růže, Vetiver,  Vanilla, Cinnamon a Cocoa, díky čemuž je tato směs nesrovnatelně komplexní a aromatická.

Whisper  touch je připraven s kuličkovým aplikátorem a s frakcionovaným kokosovým olejem pro aplikaci přímo na pokožku. Užijte si krásnou, jedinečnou osobní vůní.

  • Naneste na zápěstí, zadní část krku a tepové body pro výraznou a individuální vůni.
  • Kápněte jednu až dvě kapky do dlaně a otřete si oblečení, šátky a kabáty, abyste po celý den cítili uklidňující pocit.

Objem: 10 ml v kuličkovém aplikátoru

Lokální použití:  aplikujte na pulsní body, na krk

Hlavní složky: Frakcionovaný kokosový olej, list pačuli, bergamotová kůra, havajské santalové dřevo, květ růže, vanilka, jasmínový květ, skořicová kůra, Vetiver Root, labdanum list / stonek, kakaové semeno, květ Ylang Ylang


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.