NIAOULI - infekce, mokvající rány, akné, kvasinky, herpes

Kód: 1003
4 hodnocení
1 118 Kč 924 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

doTerra Niaouli je esenciální olej příbuzný Tea Tree - Melaleuca, proto má i podobné vlastnosti. Napomáhá při poškození pokožky, při oparech, při akné. Vůně doTerra Niaouli vás ohromí, je svěží s nádechem lesa a kytiček. Pár kapek v difuzéru Vám rozzáří celý dům i mysl. 

Může pomoci při:

 • řezné a mokvající rány (vysušuje)
 • akné
 • otoky, modřiny, popáleniny
 • infekce ucha
 • kvasinky
 • mozoly, koutky, herpes 

Detailní informace

Detailní popis produktu

doTerra Niaouli je esenciální olej příbuzný Tea Tree - Melaleuca, proto má i podobné vlastnosti. Napomáhá při poškození pokožky, při oparech, při akné. Vůně doTerra Niaouli vás ohromí, je svěží s nádechem lesa a kytiček. Pár kapek v difuzéru Vám rozzáří celý dům i mysl. 

doTerra Niaouli je stále zelený strom, pochází z Madagaskaru. Svůj původ má však v Austrálii. Listy a kúra Niaouli byly domorodými Australany běžně používány pro léčebné účely včetně čajů.

Esenciální olej se vyrábí destilací vodní páry a listí z Niaouli, čímž vzniká 100% čistý a účinný produkt.

 

Použití:

 • při masážích řeďte frakcionovaným kokosovým olejem
 • pro problematickou pleť můžete přidat pár kapek do běžného krému
 • inhalovat přímo z dlaní nebo z difuzéru - rozzáří celý dům i mysl.
 • pro provonění prádla, přidejte pár kapek do pračky či sušičky 
 • Normální funkce dýchacího systému
 • Antioxidant
 • Přirozená obranyschopnost odolnost
 • Protizánětlivá funkce

Lokální použití: Zřeďte 1-2 kapky oleje s podkladovým olejem a naneste na požadovanou oblast, aby se minimalizovala jakákoli podrážděnost kůže. Jako podkladový olej doporučujeme doTERRA frakcionovaný kokosový olej

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky oleje ve dlaních a prodýchejte.

Emocionální rovnováha: nejistý -> posílený

Lze kombinovat například s těmito oleji: Arborvitae, Spearmint, Cardamom, Tea Tree, Wild Orange

 


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.