SPEARMINT - dětské koliky, nevolnost, dýchací obtíže, soustředění

Kód: 509
3 hodnocení
1 428 Kč 1 180 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

DoTerra Spearmint - máta klasnatá (olej sebevědomé řeči) je jemnější alternativa mátových esenciálních olejům jako je Peppermint. Jde o šetrnější formu máty, která se dá použít lokálně i u dětí s citlivou pokožkou. Mají ho rádi hlavně děti, připomíná žvýkačku.

Může pomoci při:

 • zažívacích obtížích a kolikách
 • dýchacích problémech
 • při nevolnosti (např.při cestách autobusem)
 • bolestech hlavy či svalů
 • na soustředění a povzbuzení mysli
 • na svěží dech

Detailní informace

Detailní popis produktu

DoTerra Spearmint - máta klasnatá (olej sebevědomé řeči) je jemnější alternativa mátových esenciálních olejům jako je Peppermint. Mají ho rádi hlavně děti, připomíná žvýkačku. 

Napomáhá při:

 • zažívacích obtížích a kolikách
 • dýchacích problémech
 • při nevolnosti (např.při cestách autobusem)
 • bolestech hlavy či svalů
 • na soustředění a povzbuzení mysli
 • na svěží dech

Spearmint, neboli máta klasnatá, je rostlina, která se široce používá ve žvýkačkách, bonbónech a dentálních produktech pro svou svěží, mátovou chuť a pro podporu čerstvého dechu. Spearmint byl používán interně po celá staletí pro jeho výborné účinky na zažívání. Jeho sladké, osvěžující aroma je svěží a je tak ideální rozptýlit při práci nebo studiu. Spearmint je velmi odlišný od máty peprné. Jde o šetrnější formu máty, která se dá použít lokálně i u dětí s citlivou pokožkou.

Difuzujte pro zlepšení nálady, více energie a pozitivní prostředí.

Při čištění zubů naneste na zubní kartáček pro čerstvý dech.

Objem: 15 m

Lokální použití: Zřeďte s nosným prostředkem, aby se možnost podráždění citlivé pokožky minimalizovala. 

Aromatické použití: Použijte 3-4 kapky ve zvoleném difuzéru nebo rozetřete 1-2 kapky v dlaních a prodýchejte.

Recept na krásnou voňavou extra masáž:


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.