FAMILY ESSENTIALS KIT - rodinná sada olejů - každodenní pomoc

Kód: 217
+dárek
44 hodnocení
4 974 Kč 4 111 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Sada doTERRA Family Essentials obsahuje 10 esenciálních olejů a směsí - pro stav „cítit se lépe“, které rodiče potřebují k péči o své rodiny každý den.

Mějte to, co potřebují rodiče pro dennodenní péči o svoji rodinu, stále u sebe. Sada 10 olejů a směsí pohromadě v praktickém 5 ml balení v jedné krabičce, kterou obsáhnete péči při nachlazení, bolístkách nebo špatné náladě. Přírodně bezpečné, jednoduše účinné.

Tato sada obsahuje 10 x 5 ml lahvičky s oleji:  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada doTERRA Family Essentials obsahuje 10 esenciálních olejů a směsí - pro stav „cítit se lépe“, které rodiče potřebují k péči o své rodiny každý den. Vyzkoušejte nekonečné způsoby, kterými esenciální oleje doterra CPTG s certifikací Pure Therapeutic Grade® mohou pomoci vaší rodině.

Tato sada obsahuje 10 x 5 ml lahvičky s oleji:  


Nařízení Evropského parlamentu nám neumožňují uvádět u výrobků neschválená zdravotní tvrzení. Není to možné ani v případech, kdy jsou tato zdravotní tvrzení potvrzená vědeckými studiemi. Zdravotní tvrzení zde není možné uvádět ani v rámci osobních zkušeností a referencí. Pro zjištění podrobnějších informací Vás proto odkazujeme na jiné zdroje.

Upozornění: Může zvyšovat fotosenzibilitu – po nanesení produktu se vyhněte slunečnímu/ UV záření až 12 hodin. Přecitlivělá pokožka může reagovat podrážděním. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná, kojící, nebo v péči lékaře, poraďte se s lékařem. V případě zarudnutí nebo podráždění pokožky po lokální aplikaci oleje, je vhodné nanést na postiženou oblast rostlinný olej, nejlépe frakcionovaný kokosový olej. Při použití se vyhněte kontaktu s očima nebo do ušního kanálu či dalších citlivých oblastí nebo otevřených ran. V případě, že se tak stane, olej vyplachujte olejem, nikoliv vodou. Tyto informace o produktu nejsou určeny k diagnostice, léčení, prevenci či k omezení jakéhokoliv onemocnění. Žádné z uvedených produktů na těchto stránkách nenahrazují léčiva či lékařskou péči a nejsou náhradou pestré stravy. Tento produkt není určen k diagnostice, léčení, prevenci či předcházení jakékoli nemoci. 

Odmítnutí zodpovědnosti: Celý obsah této webové stránky vychází z názorů společnosti doTERRA, pokud není uvedeno jinak. Jednotlivé články jsou založeny na názorech příslušného autora, který si ponechává autorské právo jako označené. Informace na této webové stránce nemají za účel nahradit individuální vztah s kvalifikovaným zdravotnickým pracovníkem a nejsou určeny jako lékařské rady. Doporučujeme Vám, abyste si vybrali svoje vlastní rozhodnutí v oblasti zdravotní péče na základě svého uvážení a ve spolupráci s kvalifikovaným zdravotnickým personálem.